DANYROXY FAMILY S.R.L.
CUI 43358429 · J2020005620236
DANYROXY FAMILY S.R.L. are CUI 43358429, nr. de înregistrare J2020005620236, înmatriculată pe 19.11.2020. Sediul social e în Sat Dascălu, Comuna Dascălu, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4621. În 2025: cifră de afaceri 565.242 lei, profit net 11.034 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 565 mii lei · mediana 199 mii lei | 284% din mediană |
| Profit net | 11 mii lei · mediana 3 mii lei | 390% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 2% · mediana 1.6% | 125% din mediană |
| Cifră pe salariat | 565 mii lei · mediana 224 mii lei | 253% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 565.242 | 536.807 | 503.774 | 457.007 | 376.933 |
| Venituri totale | 565.302 | 536.807 | 503.774 | 457.007 | 376.933 |
| Cheltuieli totale | 550.636 | 524.110 | 493.472 | 417.581 | 332.493 |
| Profit / pierdere brută | 14.666 | 12.697 | 10.302 | 39.426 | 44.440 |
| Profit / pierdere netă | 11.034 | 2.708 | 5.865 | 35.403 | 40.752 |
| Active imobilizate | 31.597 | 36.343 | — | — | — |
| Active circulante | 35.983 | 32.465 | 85.180 | 79.014 | 42.742 |
| Stocuri | 13.961 | 17.976 | 15.383 | 18.930 | 11.859 |
| Creanțe | 596 | 6.013 | 3.804 | — | 9 |
| Casa și conturi la bănci | 21.426 | 8.476 | 65.993 | 60.084 | 30.874 |
| Cheltuieli în avans | 1.918 | 2.251 | — | — | — |
| Datorii | 3.895 | 5.990 | 4.274 | 2.659 | 1.790 |
| Capitaluri proprii | 65.603 | 65.069 | 80.906 | 76.355 | 40.952 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.11.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 4621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DANYROXY FAMILY S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020005620236 |
| EUID | ROONRC.J2020005620236 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-11-19 |
| Sediu social | Str. Trandafirului, 3, Sat Dascălu Com. Dascălu, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT DASCĂLU COM. DASCĂLU, STR. TRANDAFIRULUI, NR.3 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| COMPACT TOOLS SHOP S.R.L. inactiv | 176 m |
| GEMENII MARI SRL | 176 m |
| IMMO ROMINVEST S.R.L. | 176 m |
| MAYPEX DEEA S.R.L. inactiv | 176 m |
| NEW ERA SOFT PRODUCTION S.R.L. | 176 m |
| RESILUX PACKAGING SOUTH EAST EUROPE S.R.L. | 176 m |
| RESILUX RECYCLING ROMANIA S.R.L. | 176 m |
| TOMA PEST IMPEX SRL | 176 m |
| ALEXMIH TRANSEXPRESS S.R.L. | 281 m |
| DANNY CONSTRUCT ÎNCHIRIERI UTILAJE SRL inactiv | 281 m |
| DNE ANTO SRL | 281 m |
| GEODAN STAR DRIVE 4 YOU S.R.L. inactiv | 281 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4621 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25