HEART CENTER S.R.L.
CUI 43384223 · J22/2942/2020
HEART CENTER S.R.L. are CUI 43384223, nr. de înregistrare J22/2942/2020, înmatriculată pe 26.11.2020. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 38.346 lei, pierdere netă 65.668 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 38 mii lei · mediana 220 mii lei | 17% din mediană |
| Profit net | -66 mii lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -171.3% · mediana 22.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 38 mii lei · mediana 202 mii lei | 19% din mediană |
Comparat cu 38.022 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 38.346 | 117.407 | 139.062 | 105.255 | 84.861 |
| Venituri totale | 40.984 | 117.407 | 139.062 | 105.287 | 84.950 |
| Cheltuieli totale | 105.559 | 103.701 | 38.650 | 33.198 | 31.411 |
| Profit / pierdere brută | -64.575 | 13.706 | 100.412 | 72.089 | 53.539 |
| Profit / pierdere netă | -65.668 | 10.360 | 98.932 | 71.194 | 52.690 |
| Active imobilizate | 103.641 | 153.389 | 19.500 | — | — |
| Active circulante | 1.207 | 10.654 | 112.732 | 74.960 | 57.120 |
| Creanțe | — | — | — | 42.527 | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.207 | 10.654 | 112.732 | 32.433 | 57.120 |
| Datorii | 31.557 | 25.084 | 3.633 | 2.766 | 3.430 |
| Capitaluri proprii | 73.291 | 138.959 | 128.599 | 72.194 | 53.690 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.11.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HEART CENTER S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J22/2942/2020 |
| EUID | ROONRC.J22/2942/2020 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-11-26 |
| Sediu social | Şos. Păcurari, 46, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. PĂCURARI, NR.46, BL.553, SC.A, ET.2, AP.6 |
| Telefon | 0743995337 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADRIROM SRL inactiv | aceeași clădire |
| BIANCA SRL | aceeași clădire |
| BYA RESIDENCE CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| CHEZ MARIE S.R.L. | aceeași clădire |
| CONTEMPORARY SOFA S.R.L. | aceeași clădire |
| DAVID - SOUND OF MUSIC S.R.L. | aceeași clădire |
| DRĂGHICI DENTAL SRL | aceeași clădire |
| IFA GRUP SRL | aceeași clădire |
| JUNIOR CODERS S.R.L. | aceeași clădire |
| JUNIOR MED SRL | aceeași clădire |
| LIFE BOOK SRL inactiv | aceeași clădire |
| MADRO VISION S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Iaşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25