FLUENT ÎN ZECE S.R.L.
CUI 43482353 · J39/881/2020
FLUENT ÎN ZECE S.R.L. are CUI 43482353, nr. de înregistrare J39/881/2020, înmatriculată pe 22.12.2020. Sediul social e în Municipiul Focşani, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 33 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 105 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | -33 lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Cifră pe salariat | 0 lei · mediana 110 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 19.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 0 | 0 | 6.960 | 1.520 |
| Venituri totale | 14.573 | 31.833 | 32.331 | 169.061 | 180.627 |
| Cheltuieli totale | 14.606 | 34.984 | 52.373 | 203.310 | 180.019 |
| Profit / pierdere brută | -33 | -3.151 | -20.042 | -34.249 | 608 |
| Profit / pierdere netă | -33 | -3.151 | -20.042 | -34.319 | 593 |
| Active imobilizate | 42.434 | 57.008 | 88.841 | 121.171 | 69.421 |
| Active circulante | — | — | 320 | 6.916 | 241.644 |
| Stocuri | — | — | — | — | 8.777 |
| Creanțe | — | — | — | 1.024 | 231.745 |
| Casa și conturi la bănci | — | — | 320 | 5.892 | 1.122 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 2.225 |
| Datorii | 53.711 | 53.678 | 50.847 | 40.426 | 29.225 |
| Venituri în avans | 42.434 | 57.008 | 88.841 | 121.171 | 283.272 |
| Capitaluri proprii | -53.711 | -53.678 | -50.527 | -33.510 | 793 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 1 | 3 | 5 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.12.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FLUENT ÎN ZECE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J39/881/2020 |
| EUID | ROONRC.J39/881/2020 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-12-22 |
| Sediu social | Str. Democraţiei, 18, Mun. Focşani, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. DEMOCRAŢIEI, NR.18, BL.18, AP.7 |
| Telefon | 0732116142 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MINA & EDWARD CONCEPT S.R.L. inactiv | 81 m |
| AKSA S.R.L. inactiv | 193 m |
| ASX GROUP S.R.L. | 193 m |
| AUTO AISS SRL | 193 m |
| AUTO SIMA BEYER IMPORT EXPORT SRL | 193 m |
| AUTO SIMA SRL | 193 m |
| AUTO TIVOLI SRL | 193 m |
| DRENIX GROUP S.R.L. | 193 m |
| IDEAL PRA S.R.L. | 243 m |
| PRA HOLDING S.R.L. | 243 m |
| SEVENTH NIGHT SRL | 243 m |
| C-CRO MIRRORS S.R.L. inactiv | 323 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8559 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Vrancea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25