THE MESHTERS S.R.L.
CUI 43513085 · J2021000037403
THE MESHTERS S.R.L. are CUI 43513085, nr. de înregistrare J2021000037403, înmatriculată pe 04.01.2021. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7420. În 2025: cifră de afaceri 137.846 lei, profit net 48.836 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 138 mii lei · mediana 172 mii lei | 80% din mediană |
| Profit net | 49 mii lei · mediana 31 mii lei | 155% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 35.4% · mediana 23.7% | 149% din mediană |
| Cifră pe salariat | 138 mii lei · mediana 176 mii lei | 78% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 137.846 | 139.792 | 111.619 | 61.844 | 37.751 |
| Venituri totale | 137.846 | 139.792 | 111.619 | 61.844 | 37.751 |
| Cheltuieli totale | 87.837 | 73.616 | 80.805 | 35.925 | 27.623 |
| Profit / pierdere brută | 50.009 | 66.176 | 30.814 | 25.919 | 10.128 |
| Profit / pierdere netă | 48.836 | 64.859 | 29.754 | 24.742 | 9.019 |
| Active imobilizate | 8.918 | 10.447 | 11.975 | 13.504 | — |
| Active circulante | 46.658 | 51.463 | 48.852 | 13.059 | 10.202 |
| Stocuri | 4.179 | 6.902 | 124 | — | — |
| Creanțe | — | 11.238 | 8.648 | 8.896 | 2.054 |
| Casa și conturi la bănci | 42.479 | 33.323 | 40.080 | 4.163 | 8.148 |
| Datorii | 3.362 | 6.245 | 5.672 | 1.162 | 983 |
| Capitaluri proprii | 52.214 | 55.665 | 55.155 | 25.401 | 9.219 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.01.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7420 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | THE MESHTERS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021000037403 |
| EUID | ROONRC.J2021000037403 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-01-04 |
| Sediu social | Str. Confederaţiei, 1, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR CONFEDERAŢIEI, NR.1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ROMCONSTRUCT MONTAJ AMENAJARI S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| TYTIREZ ZAHIR S.R.L. | 19 m |
| EURO-MARIO-CRIS-TRANS-IMPEX SRL inactiv | 32 m |
| DELTA FISH FACTORY SRL inactiv | 36 m |
| MISHA CONFIRE SRL inactiv | 36 m |
| NEPTUN ART INVEST SRL inactiv | 36 m |
| LIN COMPLEX SRL inactiv | 39 m |
| REBECCA NAILS ACADEMY S.R.L. | 45 m |
| CVAS PLASTGLASS S.R.L. | 47 m |
| TUDOR TOTAL TRANS SRL | 52 m |
| ALLIA HELP BIONUTRITION AND HEALTH S.R.L. inactiv | 58 m |
| ALLIA HELP GREEN PHARMACY SRL inactiv | 58 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 7420 | 2025 |
| 7312 | 2022 – 2024 |
| 7420 | 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Bucureşti
| 11824 | STAK PRO SRL |
| 17088 | MELTI IMPEX SRL |
| 22165 | INTECO SRL |
| 26876 | VELSTAR TRADING SRL |
| 39329 | N-TRANCE MEDIA SRL |
| 41809 | SCUT KRIST IMPEX SRL |
| 43508 | FOTO NELY SRL |
| 226068 | VALMIN 58 IMPORT - EXPORT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25