GENZEN PHARMACEUTICALS S.R.L.
CUI 43516995 · J2021000005329
GENZEN PHARMACEUTICALS S.R.L. are CUI 43516995, nr. de înregistrare J2021000005329, înmatriculată pe 05.01.2021. Sediul social e în Municipiul Sibiu, jud. Sibiu. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7020. În 2025: cifră de afaceri 967.294 lei, pierdere netă 39.754 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 967 mii lei · mediana 172 mii lei | 562% din mediană |
| Profit net | -40 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -4.1% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 967 mii lei · mediana 176 mii lei | 549% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 967.294 | 262.231 | 459.063 | 1.398.222 | 1.586.899 |
| Venituri totale | 967.308 | 262.231 | 459.063 | 1.398.222 | 1.586.899 |
| Cheltuieli totale | 1.007.062 | 491.766 | 456.334 | 364.347 | 294.411 |
| Profit / pierdere brută | -39.754 | -229.535 | 2.729 | 1.033.875 | 1.292.488 |
| Profit / pierdere netă | -39.754 | -229.535 | 1.984 | 1.021.290 | 1.276.619 |
| Active imobilizate | 18.239 | — | — | — | — |
| Active circulante | 328.526 | 245.622 | 230.488 | 1.256.152 | 1.378.999 |
| Creanțe | 328.572 | 245.617 | 212.185 | 1.174.061 | 1.378.999 |
| Casa și conturi la bănci | -46 | 5 | 18.303 | 82.091 | — |
| Datorii | 617.206 | 476.308 | 231.639 | 233.662 | 101.380 |
| Capitaluri proprii | -270.441 | -230.686 | -1.151 | 1.022.490 | 1.277.619 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.01.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu |
| CAEN principal | 7020 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GENZEN PHARMACEUTICALS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021000005329 |
| EUID | ROONRC.J2021000005329 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-01-05 |
| Sediu social | Şos. Alba Iulia, 156, biroul nr. 1, Mun. Sibiu, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, ŞOS. ALBA IULIA, NR.156, BIROUL NR. 1, ET.1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACORD LEASING IFN SA | aceeași clădire |
| ACORD SPEDITION SRL inactiv | aceeași clădire |
| ADY MIXT SRL inactiv | aceeași clădire |
| AICICUMINE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AL TRAINING EXPERT CONSULT S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEX MOB STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| ALPHA TRANSPORT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALZNER AUTOMOTIVE S.R.L. | aceeași clădire |
| ALZNER DS S.R.L. | aceeași clădire |
| AROSA FOOD SRL | aceeași clădire |
| ART GARAJ SERVICE SRL | aceeași clădire |
| ARTEMIS PROIECT SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7020 | 2025 |
| 7022 | 2021 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 15849900 | VITEMA S.A. |
| 44437369 | VIVISANO INTERNATIONAL S.R.L. |
| 49436305 | NOURIVA PHARMA S.R.L. |
| 50029968 | YASVIT GLOBAL S.R.L. |
CAEN autorizat (18)
Alte firme din Sibiu
Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-10-25