FANDIAGNOSTICS S.R.L.
CUI 43534142 · J2021000024285
FANDIAGNOSTICS S.R.L. are CUI 43534142, nr. de înregistrare J2021000024285, înmatriculată pe 11.01.2021. Sediul social e în Sat Linia din Vale, Comuna Curtişoara, jud. Olt. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2025: cifră de afaceri 185.002 lei, profit net 92.013 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 185 mii lei · mediana 129 mii lei | 143% din mediană |
| Profit net | 92 mii lei · mediana 4 mii lei | de 25× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 49.7% · mediana 3.6% | de 14× mediana |
| Cifră pe salariat | 185 mii lei · mediana 112 mii lei | 166% din mediană |
Comparat cu 30.790 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 185.002 | 157.937 | 69.077 | 60.426 | 37.318 |
| Venituri totale | 185.007 | 158.191 | 69.267 | 60.426 | 37.318 |
| Cheltuieli totale | 91.181 | 53.064 | 42.284 | 14.575 | 31.407 |
| Profit / pierdere brută | 93.826 | 105.127 | 26.983 | 45.851 | 5.911 |
| Profit / pierdere netă | 92.013 | 103.577 | 26.291 | 44.255 | 4.791 |
| Active imobilizate | 12.462 | 21.236 | 7.333 | — | — |
| Active circulante | 100.005 | 135.221 | 31.008 | 50.354 | 5.394 |
| Stocuri | 33.186 | — | — | — | — |
| Creanțe | 22.290 | 8.394 | 97 | 45.861 | 2.050 |
| Casa și conturi la bănci | 44.529 | 126.827 | 30.911 | 4.493 | 3.344 |
| Datorii | 20.214 | 18.325 | 3.786 | 5.899 | 403 |
| Capitaluri proprii | 92.253 | 138.132 | 34.555 | 44.455 | 4.991 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.01.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt |
| CAEN principal | 9531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FANDIAGNOSTICS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021000024285 |
| EUID | ROONRC.J2021000024285 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-01-11 |
| Sediu social | Str. Liliacului, 37, Sat Linia din Vale Com. Curtişoara, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, SAT LINIA DIN VALE COM. CURTIŞOARA, STR. LILIACULUI, NR.37 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ATIAHIM PREST S.R.L. | aceeași clădire |
| BATUTOUR S.R.L. | aceeași clădire |
| CRISTI MONA & ROZIKA S.R.L. | aceeași clădire |
| EVESPEEDFAN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| U.S SHOP-DRESS S.R.L. | 511 m |
| DLI AUTOMOTIVE ITP S.R.L. | 592 m |
| DRB AUTOMOBILE S.R.L. | 592 m |
| ALEX RMD SPEED S.R.L. | 819 m |
| MOBIKOS JUNIOR S.R.L. | 819 m |
| BAAM EURO MARKET S.R.L. | 913 m |
| TUDOSIE IDEAL BRAND S.R.L. | 913 m |
| ALUTUS MEDIA & FILM SRL inactiv | 991 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Olt
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25