Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

CABINET MEDICAL BORANGIU ANDREI S.R.L.

CUI 43557987 · J23/182/2021

cu contul HoReCaOS, sau pe email

CABINET MEDICAL BORANGIU ANDREI S.R.L. are CUI 43557987, nr. de înregistrare J23/182/2021, înmatriculată pe 14.01.2021. Sediul social e în Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 288.330 lei, profit net 94.591 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 288 mii lei · mediana 220 mii lei 131% din mediană
Profit net 95 mii lei · mediana 40 mii lei 236% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 32.8% · mediana 22.2% 148% din mediană
Cifră pe salariat 288 mii lei · mediana 202 mii lei 143% din mediană

Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 288 mii lei
2021: 224 mii lei 212022: 361 mii lei 222023: 425 mii lei 232024: 325 mii lei 242025: 288 mii lei 25
Profit net 95 mii lei
2021: 185 mii lei 212022: 315 mii lei 222023: 284 mii lei 232024: 138 mii lei 242025: 95 mii lei 25
Salariați 1
2022: 1 222023: 1 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20252024202320222021
Cifra de afaceri netă288.330324.620425.220360.860224.030
Venituri totale288.740324.620425.220360.860224.030
Cheltuieli totale185.655177.094136.66038.21432.776
Profit / pierdere brută103.085147.526288.560322.646191.254
Profit / pierdere netă94.591137.982284.392314.511184.533
Active imobilizate3.4307.7025.8832.43710
Active circulante129.606142.243284.140314.634188.007
Creanțe102.41477.883263.196208.435170.618
Casa și conturi la bănci27.19264.36020.944106.19917.389
Datorii38.20511.7235.3912.3203.284
Capitaluri proprii94.831138.222284.632314.751184.733
Capital subscris vărsat200200—200200
Număr mediu de salariați1111—

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 14.01.2021
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Buftea
CAEN principal8622
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCCABINET MEDICAL BORANGIU ANDREI S.R.L.
Nr. reg. com.J23/182/2021
EUIDROONRC.J23/182/2021
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2021-01-14
Sediu socialStr. Colentina, 9, Camera 1, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia, ILFOV
Domiciliu fiscalJUD. ILFOV, SAT MOGOŞOAIA COM. MOGOŞOAIA, STR. COLENTINA, NR.9, CAMERA 1
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
A TO Z TRAVEL&EVENTS S.R.L. aceeași clădire
AERO CARE SRL aceeași clădire
AIRCRAFT MEDIA BUSINESS S.R.L. aceeași clădire
BOGDAN ANDREI AUDIT SI CONSULTANTA SRL inactiv aceeași clădire
CRISTIAN BEST CONCEPT SRL aceeași clădire
D.D. DESIGN & DELIVERY S.R.L. aceeași clădire
DGY SPEED S.R.L. aceeași clădire
DORIAN BEST TRANSPORT SOLUTIONS S.R.L. aceeași clădire
EDAN COMMUNICATION S.R.L. aceeași clădire
FOVIZION STUDIO SRL inactiv aceeași clădire
INNOVATION IN HEALTH S.R.L. aceeași clădire
INOLABS S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (3)

86992025
86902022 – 2024
86222021

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (3)

721986218622

Alte firme din Ilfov

1381191 AYUS MEDICINE SRL
3165720 SILMED SRL
3542456 NIKY-UNO IMPEX SRL
4431995 CLINICA DR. K PLASTIC SURGERY S.R.L.
12621664 SANORUR MEDICAL SRL
12796623 RIFAMED CENTER SRL
14928089 NERA SRL
15189979 DELTA MEDICAL CENTER SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25