SEY YES CLASS S.R.L.
CUI 43560478 · J2021000042094
SEY YES CLASS S.R.L. are CUI 43560478, nr. de înregistrare J2021000042094, înmatriculată pe 15.01.2021. Sediul social e în Municipiul Brăila, jud. Brăila. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 8551. În 2025: cifră de afaceri 18.830 lei, pierdere netă 5.558 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 19 mii lei · mediana 105 mii lei | 18% din mediană |
| Profit net | -6 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -29.5% · mediana 10.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 19.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 18.830 | 25.040 | 17.240 | 2.550 | 11.491 |
| Venituri totale | 18.830 | 25.040 | 17.240 | 2.550 | 11.491 |
| Cheltuieli totale | 24.388 | 21.683 | 22.342 | 18.125 | 23.606 |
| Profit / pierdere brută | -5.558 | 3.357 | -5.102 | -15.575 | -12.115 |
| Profit / pierdere netă | -5.558 | 2.826 | -5.102 | -15.647 | -12.445 |
| Active imobilizate | — | — | 193 | 193 | 193 |
| Active circulante | 1.068 | 5.139 | 2.120 | 3.106 | 2.912 |
| Stocuri | — | — | 0 | 1.081 | 1.081 |
| Creanțe | 568 | 211 | 5 | 0 | — |
| Casa și conturi la bănci | 500 | 4.928 | 2.115 | 2.025 | 1.831 |
| Datorii | 36.189 | 34.701 | 34.702 | 31.191 | 15.350 |
| Capitaluri proprii | -35.121 | -29.562 | -32.389 | -27.892 | -12.245 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.01.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila |
| CAEN principal | 8551 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SEY YES CLASS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021000042094 |
| EUID | ROONRC.J2021000042094 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-01-15 |
| Sediu social | Str. Teiului, 39, Mun. Brăila, BRĂILA |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. TEIULUI, NR.39 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADINA GIFTS S.R.L. | aceeași clădire |
| ALMACRYS COM SRL | aceeași clădire |
| BALTA ROMANU S.R.L. | aceeași clădire |
| DANDANA TRANSPORT S.R.L. | aceeași clădire |
| DESOAL IMPEX SRL | aceeași clădire |
| ISA MOBILE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| JONYSTEF SPEEDY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LÂNGĂ CASA ALIMENT SRL | aceeași clădire |
| NISDERALI CONSTRUCT SRL | 93 m |
| AGRI LAND SMA S.R.L. | 209 m |
| DOMINIC PERFORMANCE S.R.L. | 209 m |
| EFIDAVI TRANS S.R.L. | 209 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8551 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Brăila
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25