RESTOIMPLANT S.R.L.
CUI 43567018 · J2021000166125
RESTOIMPLANT S.R.L. are CUI 43567018, nr. de înregistrare J2021000166125, înmatriculată pe 18.01.2021. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 209.738 lei, profit net 83.452 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 210 mii lei · mediana 220 mii lei | 95% din mediană |
| Profit net | 83 mii lei · mediana 40 mii lei | 208% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 39.8% · mediana 22.2% | 179% din mediană |
| Cifră pe salariat | 210 mii lei · mediana 202 mii lei | 104% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 209.738 | 194.510 | 192.667 | 200.618 | 157.671 |
| Venituri totale | 209.738 | 194.510 | 192.667 | 200.618 | 157.671 |
| Cheltuieli totale | 120.120 | 171.830 | 99.464 | 79.062 | 48.481 |
| Profit / pierdere brută | 89.618 | 22.680 | 93.203 | 121.556 | 109.190 |
| Profit / pierdere netă | 83.452 | 17.720 | 91.314 | 116.592 | 104.459 |
| Active imobilizate | 47.219 | 59.505 | 23.897 | 23.695 | 6.406 |
| Active circulante | 47.015 | 28.473 | 78.723 | 117.137 | 99.694 |
| Creanțe | 39.493 | 17.548 | 1.000 | 100.192 | 69.273 |
| Casa și conturi la bănci | 7.522 | 10.925 | 77.723 | 16.945 | 30.421 |
| Cheltuieli în avans | 1.010 | 555 | 296 | — | — |
| Datorii | 11.672 | 18.650 | 11.482 | 24.120 | 1.541 |
| Capitaluri proprii | 83.572 | 69.883 | 91.434 | 116.712 | 104.559 |
| Capital subscris vărsat | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.01.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RESTOIMPLANT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021000166125 |
| EUID | ROONRC.J2021000166125 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-01-18 |
| Sediu social | Str. Galaţi, 6, provizoriu. corp A2, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. GALAŢI, NR.6, PROVIZORIU. CORP A2, SC.C, ET.5, AP.52 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADC TERASAMENTE S.R.L. | aceeași clădire |
| ADING GREEN CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| AI FLOW SOFTWARE S.R.L. | aceeași clădire |
| AMP SOFTWARE & CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| ASTRAL COCKTAIL S.R.L. | aceeași clădire |
| BAHA CONCEPTS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CAUCHYNET S.R.L. | aceeași clădire |
| CRT LABS S.R.L. | aceeași clădire |
| DKW TERASAMENTE S.R.L. | aceeași clădire |
| FAGET RESIDENCE S.R.L. | aceeași clădire |
| FAST BYTES S.R.L. | aceeași clădire |
| GLOW DENTAL S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (14)
Sunt 14 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
| 213939 | DENTA POP SRL |
| 246537 | SANO PRAX SRL |
| 251606 | B D COMPLEX STOMATOLOGIC SRL |
| 2878238 | DSDCLINIC SRL |
| 2896714 | ART DENTAL SRL |
| 3745493 | AVICENA SRL |
| 3879592 | IVLADIS COMEXIM SRL |
| 4215568 | PASC & COMP SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-19 · ONRC: 2026-10-25