LYRA INTEGRATORS S.R.L.
CUI 43576326 · J2021000093045
LYRA INTEGRATORS S.R.L. are CUI 43576326, nr. de înregistrare J2021000093045, înmatriculată pe 19.01.2021. Sediul social e în Municipiul Moineşti, jud. Bacău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7413. În 2025: cifră de afaceri 495.989 lei, profit net 174.828 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 496 mii lei · mediana 172 mii lei | 288% din mediană |
| Profit net | 175 mii lei · mediana 31 mii lei | 555% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 35.2% · mediana 23.7% | 149% din mediană |
| Cifră pe salariat | 496 mii lei · mediana 176 mii lei | 282% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 495.989 | 981.791 | 176.243 |
| Venituri totale | 495.989 | 1.058.615 | 176.527 |
| Cheltuieli totale | 294.199 | 254.784 | 90.443 |
| Profit / pierdere brută | 201.790 | 803.831 | 86.084 |
| Profit / pierdere netă | 174.828 | 774.811 | 84.318 |
| Active imobilizate | 912.766 | 323.208 | 43.641 |
| Active circulante | 330.945 | 791.746 | 138.644 |
| Stocuri | — | — | 226 |
| Creanțe | 113.548 | 203.856 | 88.154 |
| Casa și conturi la bănci | 217.397 | 587.890 | 50.264 |
| Cheltuieli în avans | 3.782 | 59.664 | 42.262 |
| Datorii | 175.567 | 253.519 | 5.359 |
| Capitaluri proprii | 1.071.926 | 921.099 | 219.188 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.01.2021 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Moineşti |
| CAEN principal | 7413 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LYRA INTEGRATORS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021000093045 |
| EUID | ROONRC.J2021000093045 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-01-19 |
| Sediu social | Str. Păltiniş, 1, Mun. Moineşti, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. MOINEŞTI, STR. PĂLTINIŞ, NR.1 |
| Telefon | 031107087 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| LYRA MOB VISION S.R.L. | aceeași clădire |
| TOPGERONIM SRL inactiv | 57 m |
| CONSULTANT ZÎNICA S.R.L. | 64 m |
| MOLDOVA CLEAN S.R.L. | 179 m |
| VEREFRAGRANZE S.R.L. | 179 m |
| REBE & DAV SERVICE S.R.L. inactiv | 239 m |
| SERVINVEST SRL | 297 m |
| EDUARD CLINIC SRL | 310 m |
| RAITEX DESIGN S.R.L. | 322 m |
| RARECO CONST SERV S.R.L. | 322 m |
| MICAYVO TRANSTOUR S.R.L. | 369 m |
| YOUR DOCTOR SRL | 369 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7413 | 2025 |
| 4690 | 2023 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (29)
Alte firme din Bacău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25