Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

RITUAL CAFE S.R.L.

CUI 43580262 · J2/96/2021

cu contul HoReCaOS, sau pe email

RITUAL CAFE S.R.L. are CUI 43580262, nr. de înregistrare J2/96/2021, înmatriculată pe 19.01.2021. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5630. În 2025: cifră de afaceri 82.297 lei, pierdere netă 21.253 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

5/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2025)
-1 Cifra de afaceri a scăzut 52% față de anul anterior

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 82 mii lei · mediana 166 mii lei 50% din mediană
Profit net -21 mii lei · mediana 1 mii lei sub mediană (pierdere)
Salariați 1 · mediana 2 50% din mediană
Marjă netă -25.8% · mediana 1% sub mediană (pierdere)
Cifră pe salariat 82 mii lei · mediana 131 mii lei 63% din mediană

Comparat cu 55.573 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 82 mii lei
2022: 184 mii lei 222023: 231 mii lei 232024: 173 mii lei 242025: 82 mii lei 25
Profit net -21 mii lei
2022: 17 mii lei 222023: 21 mii lei 232024: 12 mii lei 242025: -21 mii lei 25
Salariați 1
2022: 2 222023: 2 232024: 2 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2025202420232022
Cifra de afaceri netă82.297173.428230.994183.510
Venituri totale82.297173.428230.994183.510
Cheltuieli totale103.550156.609207.888164.972
Profit / pierdere brută-21.25316.81923.10618.538
Profit / pierdere netă-21.25312.25121.14316.739
Active imobilizate2.7615.8165.0607.337
Active circulante21.54736.59731.37810.621
Stocuri8.23810.7852.1891.231
Creanțe2.14414.2192.0002.000
Casa și conturi la bănci11.16511.59327.1897.390
Datorii5.3322.1848.46011.123
Capitaluri proprii18.97640.22927.9786.835
Capital subscris vărsat200200200200
Număr mediu de salariați1222

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 19.01.2021
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
CAEN principal5630
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCRITUAL CAFE S.R.L.
Nr. reg. com.J02/96/2021
EUIDROONRC.J2/96/2021
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2021-01-19
Sediu socialStr. Micşunelelor, 20, Mun. Arad, ARAD
Domiciliu fiscalJUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. MICŞUNELELOR, NR.20
Telefon0777848433
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

56302022 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (6)

472456306820811082999329

Alte firme din Arad

1676214 IMPEX-ER-TUD SRL
1676710 TIVOLI SRL
1679326 AMICITIA SRL
1680843 FLAMINGO SRL
1682712 PISICA ALBASTRA SRL
1683920 VENUS SRL
1687752 VIKY SRL
1689320 MOBILUX SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25