MINDANCE IT S.R.L.
CUI 43593394 · J2021000239126
MINDANCE IT S.R.L. are CUI 43593394, nr. de înregistrare J2021000239126, înmatriculată pe 21.01.2021. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6210. În 2025: cifră de afaceri 128.195 lei, profit net 65.795 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 128 mii lei · mediana 287 mii lei | 45% din mediană |
| Profit net | 66 mii lei · mediana 114 mii lei | 58% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 51.3% · mediana 45.3% | 113% din mediană |
| Cifră pe salariat | 128 mii lei · mediana 297 mii lei | 43% din mediană |
Comparat cu 28.737 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 128.195 | 73.500 | 65.733 | 29.440 | 29.699 |
| Venituri totale | 132.152 | 74.461 | 65.733 | 29.440 | 29.699 |
| Cheltuieli totale | 51.544 | 11.437 | 8.238 | 4.443 | 9.058 |
| Profit / pierdere brută | 80.608 | 63.024 | 57.495 | 24.997 | 20.641 |
| Profit / pierdere netă | 65.795 | 54.453 | 49.582 | 24.219 | 19.838 |
| Active imobilizate | 135.968 | 4.343 | 7.620 | 4.193 | — |
| Active circulante | 115.647 | 117.766 | 61.290 | 20.735 | 20.290 |
| Creanțe | 29.335 | 5.895 | 9.370 | 2.908 | 1.000 |
| Casa și conturi la bănci | 25.453 | 31.871 | 51.920 | 17.827 | 19.290 |
| Cheltuieli în avans | 382 | 1.274 | 1.205 | — | — |
| Datorii | 185.961 | 1.139 | 2.323 | 145 | 252 |
| Capitaluri proprii | 66.036 | 122.244 | 67.792 | 24.783 | 20.038 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.01.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 6210 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MINDANCE IT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021000239126 |
| EUID | ROONRC.J2021000239126 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-01-21 |
| Sediu social | Aleea Bizuşa, 2, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA BIZUŞA, NR.2, AP.67 |
| Telefon | 0752935112 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABTL SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| BABADOOK SRL inactiv | aceeași clădire |
| BRIANA CRISAN RIDESHARING S.R.L. | aceeași clădire |
| BUCUR NEUROURG S.R.L. | aceeași clădire |
| CARI SMART WAY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CLINTRIMAR S.R.L. | aceeași clădire |
| FGN GEORGE TAXI S.R.L. | aceeași clădire |
| GEPI DENTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| LIFT SERVICE SRL | aceeași clădire |
| MEDLINK TSZ S.R.L. | aceeași clădire |
| MXD FULL SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| OLIVER TIME S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6210 | 2025 |
| 6201 | 2021 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (31)
Sunt 31 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (13)
Alte firme din Cluj
| 205260 | INFOTEC SRL |
| 255241 | TRIOSOFT SERV SRL |
| 4167380 | RCAD SOFTWARE SRL |
| 4791552 | SOFTWAREDESIGN SRL |
| 4906881 | YONDER SRL |
| 6278511 | BCOMP SOFT SRL |
| 6839215 | ALPIS PRODUCT SRL |
| 8306120 | CONDIVA PRESTSERV SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08