LUXURY - STAR S.R.L.
CUI 43597060 · J2021000190166
LUXURY - STAR S.R.L. are CUI 43597060, nr. de înregistrare J2021000190166, înmatriculată pe 21.01.2021. Sediul social e în Municipiul Craiova, jud. Dolj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 203.731 lei, pierdere netă 18.200 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 204 mii lei · mediana 105 mii lei | 194% din mediană |
| Profit net | -18 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -8.9% · mediana 10.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 204 mii lei · mediana 110 mii lei | 186% din mediană |
Comparat cu 19.634 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 203.731 | 279.888 | 190.946 |
| Venituri totale | 203.731 | 279.888 | 190.946 |
| Cheltuieli totale | 219.894 | 273.356 | 170.131 |
| Profit / pierdere brută | -16.163 | 6.532 | 20.815 |
| Profit / pierdere netă | -18.200 | 3.733 | 19.036 |
| Active imobilizate | 139.304 | 14.052 | — |
| Active circulante | 6.425 | 15.767 | 24.848 |
| Creanțe | — | — | 1.379 |
| Casa și conturi la bănci | 6.425 | 15.767 | 23.469 |
| Datorii | 141.441 | 7.331 | 8.092 |
| Capitaluri proprii | 4.288 | 22.488 | 16.756 |
| Capital subscris vărsat | 20 | 20 | 20 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.01.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LUXURY - STAR S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021000190166 |
| EUID | ROONRC.J2021000190166 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-01-21 |
| Sediu social | Str. Năvodari, 5, Mun. Craiova, DOLJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. NĂVODARI, NR.5 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EU SYSTEM TECHNOLOGIES SRL inactiv | aceeași clădire |
| INNOVATORIUM EST S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ROMIGA STAR S.R.L. | aceeași clădire |
| SILVANA MEDICAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| SOVI HOME MED S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CLINICA CORIDENT SRL | 21 m |
| GHIBAN CAPITAL S.R.L. inactiv | 36 m |
| SPITALUL CLINIC CF CRAIOVA | 51 m |
| MAX LASER DENT S.R.L. | 54 m |
| TRANSUMI SRL | 54 m |
| ELFSANO S.R.L. inactiv | 72 m |
| EX4 START S.R.L. | 72 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 111 | 2025 |
| 8559 | 2023 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Dolj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08