TOP TRIGGER EVOLUTION S.R.L.
CUI 43625372 · J12/348/2021
TOP TRIGGER EVOLUTION S.R.L. are CUI 43625372, nr. de înregistrare J12/348/2021, înmatriculată pe 27.01.2021. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 328.823 lei, profit net 208.866 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 329 mii lei · mediana 105 mii lei | 312% din mediană |
| Profit net | 209 mii lei · mediana 7 mii lei | de 31× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 63.5% · mediana 10.2% | 623% din mediană |
| Cifră pe salariat | 329 mii lei · mediana 110 mii lei | 300% din mediană |
Comparat cu 19.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 328.823 | 262.958 | 276.573 | 142.760 | 99.439 |
| Venituri totale | 328.823 | 262.958 | 276.573 | 142.760 | 99.439 |
| Cheltuieli totale | 114.967 | 75.700 | 85.277 | 2.861 | 1.052 |
| Profit / pierdere brută | 213.856 | 187.258 | 191.296 | 139.899 | 98.387 |
| Profit / pierdere netă | 208.866 | 184.992 | 188.945 | 136.862 | 95.404 |
| Active circulante | 310.968 | 594.753 | 446.684 | 247.851 | 98.387 |
| Creanțe | 306.622 | 586.528 | 432.980 | 232.346 | 92.988 |
| Casa și conturi la bănci | 4.346 | 8.225 | 13.704 | 15.505 | 5.399 |
| Datorii | 101.862 | 10.090 | 36.343 | 15.585 | 2.983 |
| Capitaluri proprii | 209.106 | 584.663 | 410.341 | 232.266 | 95.404 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | — | — |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Dec 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.01.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TOP TRIGGER EVOLUTION S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J12/348/2021 |
| EUID | ROONRC.J12/348/2021 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-01-27 |
| Sediu social | Str. Tulcea, 4, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TULCEA, NR.4, BL.H7, SC.3, AP.38 |
| Telefon | 0745288882 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACTIVCONT SRL | aceeași clădire |
| AUTOSERV 4 YOU S.R.L. | aceeași clădire |
| AWAYA PARTNERS SRL | aceeași clădire |
| BUSINESS LEGACY CONSULTING SRL inactiv | aceeași clădire |
| COMPACT STONE CATLUC SRL | aceeași clădire |
| PICTEZ VISE S.R.L.-D. | aceeași clădire |
| QUATRO ENERGY SRL | aceeași clădire |
| QUATRO POWER SRL | aceeași clădire |
| SIMPLY FIOR MANUFACTURE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AVANGARD ESTATES S.R.L. | 36 m |
| BORLEASA SRL | 36 m |
| BWB MOTOR LEGENDS S.R.L. | 36 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8559 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (23)
Sunt 23 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25