NOMAD VISION S.R.L.
CUI 43633693 · J40/1407/2021
NOMAD VISION S.R.L. are CUI 43633693, nr. de înregistrare J40/1407/2021, înmatriculată pe 28.01.2021. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 325.276 lei, profit net 108.255 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 325 mii lei · mediana 124 mii lei | 262% din mediană |
| Profit net | 108 mii lei · mediana 17 mii lei | 651% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 33.3% · mediana 19.4% | 172% din mediană |
| Cifră pe salariat | 325 mii lei · mediana 172 mii lei | 189% din mediană |
Comparat cu 55.927 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 325.276 | 362.486 | 280.916 | 119.305 |
| Venituri totale | 325.276 | 363.013 | 280.916 | 119.305 |
| Cheltuieli totale | 213.768 | 153.488 | 84.622 | 29.003 |
| Profit / pierdere brută | 111.508 | 209.525 | 196.294 | 90.302 |
| Profit / pierdere netă | 108.255 | 203.820 | 193.485 | 89.109 |
| Active imobilizate | 9.718 | 80.398 | — | — |
| Active circulante | 214.469 | 177.124 | 313.563 | 89.615 |
| Stocuri | 1 | — | — | — |
| Creanțe | 147.633 | 46.469 | 300.230 | 3.757 |
| Casa și conturi la bănci | 66.835 | 130.655 | 13.333 | 85.858 |
| Datorii | 115.732 | 53.502 | 2.008 | 306 |
| Capitaluri proprii | 108.455 | 204.020 | 311.555 | 89.309 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.01.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NOMAD VISION S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J40/1407/2021 |
| EUID | ROONRC.J40/1407/2021 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-01-28 |
| Sediu social | Str. Copăceni, 64, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. COPĂCENI, NR.64 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| NOMAD SPACE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| PITICUL CURAJOS SRL | aceeași clădire |
| PITICUL CURAJOS SUPORT S.R.L. | aceeași clădire |
| DAVID BABY TUR SRL | 17 m |
| LILIANA TRADE IMPEX SRL | 40 m |
| TAPONE ESTATE S.R.L. | 40 m |
| ACCENT EVENTS S.R.L. | 44 m |
| ACIC NETWORK SRL | 44 m |
| ADJUST MEDIA SRL | 44 m |
| ALEXA HAIR STUDIO SRL | 44 m |
| BEST IMOB HOUSEHUNTING S.R.L. | 44 m |
| BEST STRATEGY SRL inactiv | 44 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6820 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
| 27843324 | NOMAD SPACE S.R.L. inactiv |
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Bucureşti
| 19 | BUCUR OBOR SA |
| 94 | COMPIL PIPERA SA |
| 116 | CONECT BUSINESS PARK SA |
| 124 | JECO TRADING SA |
| 132 | DIASFIN SA |
| 167 | CI-CO SA |
| 302 | UNISEM SA |
| 337 | METALOGLOBUS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-16 · ONRC: 2026-10-25