Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

COM-MINERUL SRL

CUI 4367159 · J19/715/1993 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

COM-MINERUL SRL are CUI 4367159, nr. de înregistrare J19/715/1993, înmatriculată pe 14.06.1993. Sediul social e în Loc. Bălan, Oraş Bălan, jud. Harghita. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5630. În 2013: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 1.242 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2013)
+1 Activă de 33 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 165 mii lei 0% din mediană
Profit net -1 mii lei · mediana 1 mii lei sub mediană (pierdere)

Comparat cu 55.517 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 13
Profit net -1 mii lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: -1 mii lei 13
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator201320122011
Cheltuieli totale1.242——
Profit / pierdere brută-1.24200
Profit / pierdere netă-1.24200
Active imobilizate01.2271.227
Active circulante1.28414.92014.920
Stocuri013.42413.424
Creanțe1.2581.3561.356
Casa și conturi la bănci26140140
Datorii38.89352.51452.514
Capitaluri proprii-37.609-36.367-36.367
Capital subscris vărsat200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 28.11.2014
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
CAEN principal5630
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCCOM-MINERUL SRL
Nr. reg. com.J19/715/1993
EUIDROONRC.J19/715/1993
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1993-06-14
Sediu socialStr. 1 Decembrie, Orş. Bălan, HARGHITA
Domiciliu fiscalJUD. HARGHITA, ORŞ. BĂLAN, STR. 1 DECEMBRIE, BL.52, SC.1, AP.1
Telefon0266130466
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
A-KIM SRL aceeași clădire
ALLIED ONE SOLUTION S.R.L. aceeași clădire
ALVA PRODCOM SERV SRL aceeași clădire
ANEVIS CLASIC SRL aceeași clădire
B & CS CONSTRUCT SRL inactiv aceeași clădire
BALCOM SRL aceeași clădire
BAR JAGER SZASZ SRL inactiv aceeași clădire
BERSAN ANDIFLO SRL inactiv aceeași clădire
BIRO FINART SRL aceeași clădire
BOGI-LOGITRANS SRL inactiv aceeași clădire
BUSINESS CONSULTING SRL aceeași clădire
CAFFE GONIA SRL inactiv aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

56302011 – 2013

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (126)

Sunt 126 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

496932 COM. ABRAHAM SRL
497008 INDCOM SRL
497105 GILES SRL
2729880 ANMARIOL SRL
2973604 GIO-COM SRL
3585902 MAGDOCA-COM SRL
3770349 CASNIC-COM SRL
4241370 HASMAS COM SRL
4466691 DORI-DEX SRL
4929907 EXIM-LESERU S.R.L.
5293670 PRIMOR SRL
5523647 KENALA-SAT SA

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Harghita

492078 PRODMET SRL
492213 CONSUMCOOP DĂNEŞTI SOCIETATE COOPERATIVĂ
494710 S.I.C. SRL
496690 CONSUMCOOP LUETA SOCIETATE COOPERATIVA
496932 COM. ABRAHAM SRL
497229 COMBI SRL
499068 NYIKO-BAR SRL
508220 UNIVERSAL TIK-TAK SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12