TWINS FOREVER S.R.L.
CUI 43759072 · J29/443/2021
TWINS FOREVER S.R.L. are CUI 43759072, nr. de înregistrare J29/443/2021, înmatriculată pe 18.02.2021. Sediul social e în Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7320. În 2025: cifră de afaceri 213.790 lei, profit net 84.210 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 214 mii lei · mediana 172 mii lei | 124% din mediană |
| Profit net | 84 mii lei · mediana 31 mii lei | 267% din mediană |
| Marjă netă | 39.4% · mediana 23.7% | 166% din mediană |
Comparat cu 103.070 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 213.790 | 214.935 | 210.147 | 290.678 | 100.668 |
| Venituri totale | 227.130 | 215.405 | 210.147 | 290.678 | 100.668 |
| Cheltuieli totale | 121.226 | 112.043 | 41.681 | 15.717 | 16.320 |
| Profit / pierdere brută | 105.904 | 103.362 | 168.466 | 274.961 | 84.348 |
| Profit / pierdere netă | 84.210 | 81.850 | 145.554 | 266.240 | 81.389 |
| Active imobilizate | 270.561 | 239.545 | 221.781 | 11.115 | 14.840 |
| Active circulante | 65.313 | 102.650 | 134.449 | 283.190 | 67.457 |
| Stocuri | 12.974 | — | — | 37.883 | 1.132 |
| Creanțe | 14.819 | 6.036 | 37.366 | 32.793 | 8.180 |
| Casa și conturi la bănci | 37.520 | 96.614 | 97.083 | 212.514 | 58.145 |
| Datorii | 10.431 | 20.962 | 16.847 | 476 | 708 |
| Capitaluri proprii | 325.443 | 321.233 | 339.383 | 293.829 | 81.589 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.02.2021 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni |
| CAEN principal | 7320 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TWINS FOREVER S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J29/443/2021 |
| EUID | ROONRC.J29/443/2021 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-02-18 |
| Sediu social | Cal. Prahovei, 13B, Orş. Sinaia, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, ORŞ. SINAIA, CAL. PRAHOVEI, NR.13B |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FOREVER TWINS PREMIUM S.R.L. | aceeași clădire |
| INSTALL PROJECT EXPERT S.R.L. | aceeași clădire |
| REGAL WGB AIANIS S.R.L. | aceeași clădire |
| MONOR PROD SRL | 110 m |
| SINCONT DAF EXPERT SRL | 110 m |
| HAPPY TOP JUMP UP S.R.L. inactiv | 121 m |
| HOPA TROPA ZUMBA S.R.L. inactiv | 121 m |
| TOP JUMP-UP S.R.L. inactiv | 121 m |
| TROPA TROPA ZUMBA S.R.L. | 121 m |
| ARENA GAMES TEENS S.R.L. | 124 m |
| BALABAN INVEST SRL | 124 m |
| CACTUS ENTERPRISES S.R.L. | 124 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7320 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25