MAISON CLINIC S.R.L.
CUI 43794355 · J2021003319409
MAISON CLINIC S.R.L. are CUI 43794355, nr. de înregistrare J2021003319409, înmatriculată pe 24.02.2021. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 447.456 lei, profit net 23.035 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 447 mii lei · mediana 220 mii lei | 204% din mediană |
| Profit net | 23 mii lei · mediana 40 mii lei | 57% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 5.1% · mediana 22.2% | 23% din mediană |
| Cifră pe salariat | 447 mii lei · mediana 202 mii lei | 221% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 447.456 | 311.096 | 524.862 | 1.045.585 | 610.382 |
| Venituri totale | 448.339 | 621.240 | 524.862 | 1.052.700 | 610.382 |
| Cheltuieli totale | 413.898 | 531.359 | 673.622 | 1.043.887 | 328.963 |
| Profit / pierdere brută | 34.441 | 89.881 | -148.760 | 8.813 | 281.419 |
| Profit / pierdere netă | 23.035 | 74.547 | -153.747 | -399 | 276.798 |
| Active imobilizate | 276.817 | 300.237 | 515.917 | 508.999 | 2.889 |
| Active circulante | 111.432 | 99.552 | 41.202 | 55.675 | 309.702 |
| Stocuri | 0 | 11.370 | 0 | 7.987 | — |
| Creanțe | 460 | 130 | 13.018 | 26.784 | — |
| Casa și conturi la bănci | 110.972 | 88.052 | 28.184 | 20.904 | 309.702 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 8.903 | — |
| Datorii | 240.385 | 295.849 | 527.726 | 297.711 | 35.593 |
| Capitaluri proprii | 147.864 | 103.940 | 29.393 | 275.866 | 276.998 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.02.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MAISON CLINIC S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021003319409 |
| EUID | ROONRC.J2021003319409 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-02-24 |
| Sediu social | Str. Doamna Ghica, 12, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR DOAMNA GHICA, NR.12, BL.1, SC.1, ET.4, AP.13 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMELYN SRL | aceeași clădire |
| C&D PROJECTS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CHEMICAL TOTAL SRL | aceeași clădire |
| CRIMOB BUSINESS SRL | aceeași clădire |
| ELCRIS URBAN S.R.L. | aceeași clădire |
| EVOLUTION TRADE SRL inactiv | aceeași clădire |
| FRANCESCA CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| GOGO STUDIO SRL inactiv | aceeași clădire |
| IMAGRIA BAAM SRL | aceeași clădire |
| INTEGRATION WORKS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| L.D. CREST CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| NUTRIFARM SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (20)
Sunt 20 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25