NEMEŞ DENISA CONSULTING S.R.L.
CUI 43808779 · J12/957/2021
NEMEŞ DENISA CONSULTING S.R.L. are CUI 43808779, nr. de înregistrare J12/957/2021, înmatriculată pe 25.02.2021. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6622. În 2025: cifră de afaceri 64.226 lei, profit net 46.726 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 64 mii lei · mediana 111 mii lei | 58% din mediană |
| Profit net | 47 mii lei · mediana 23 mii lei | 206% din mediană |
| Marjă netă | 72.8% · mediana 26.9% | 271% din mediană |
Comparat cu 14.297 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 64.226 | 61.402 | 60.661 | 44.282 | 25.780 |
| Venituri totale | 64.226 | 61.452 | 60.661 | 44.282 | 25.780 |
| Cheltuieli totale | 9.125 | 71.240 | 51.937 | 19.821 | 5.628 |
| Profit / pierdere brută | 55.101 | -9.788 | 8.724 | 24.461 | 20.152 |
| Profit / pierdere netă | 46.726 | -9.946 | 6.310 | 23.159 | 19.378 |
| Active imobilizate | 4.475 | 8.064 | 1.789 | 2.722 | — |
| Active circulante | 63.241 | 13.240 | 43.363 | 20.791 | 19.612 |
| Stocuri | — | — | — | — | 319 |
| Creanțe | 500 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 62.741 | 13.240 | 43.363 | 20.791 | 19.293 |
| Datorii | 1.467 | 1.781 | 15.682 | 353 | 233 |
| Capitaluri proprii | 66.249 | 19.523 | 29.470 | 23.160 | 19.379 |
| Capital subscris vărsat | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.02.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 6622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NEMEȘ DENISA CONSULTING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J12/957/2021 |
| EUID | ROONRC.J12/957/2021 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-02-25 |
| Sediu social | Str. Donath, 20, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DONATH, NR.20, SC.3, AP.30 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALFOR DGCONT SRL | aceeași clădire |
| DAN MAGDUN IMPORT EXPORT SRL inactiv | aceeași clădire |
| GLOBOROM SRL inactiv | aceeași clădire |
| SPECTRUM TEXTILES SRL | aceeași clădire |
| STARTMED SRL | aceeași clădire |
| TRANSYLVANIAN LAND ART VISION S.R.L. | aceeași clădire |
| SED CONSTRUCT SRL | 35 m |
| FARMACIA PANACEEA SRL | 43 m |
| TRADING MES S.R.L. | 43 m |
| IMOTECHNIC SRL | 47 m |
| TRANSOBJECTIVE CONSULTING SRL | 47 m |
| INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE I N C D T I M | 65 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6622 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 18422490 | IANG TRANSPORT SRL |
| 30747262 | MIRCEA MARIA AURELIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 34890914 | ALFOR DGCONT SRL |
| 40618699 | TRANSYLVANIAN LAND ART VISION S.R.L. |
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25