PNEUMORESPIROLOGY S.R.L.
CUI 43816984 · J2021000379176
PNEUMORESPIROLOGY S.R.L. are CUI 43816984, nr. de înregistrare J2021000379176, înmatriculată pe 26.02.2021. Sediul social e în Municipiul Galaţi, jud. Galaţi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 301.854 lei, profit net 122.261 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 302 mii lei · mediana 220 mii lei | 137% din mediană |
| Profit net | 122 mii lei · mediana 40 mii lei | 305% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 40.5% · mediana 22.2% | 182% din mediană |
| Cifră pe salariat | 302 mii lei · mediana 202 mii lei | 149% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 301.854 | 258.368 | 220.918 | 187.824 | 147.533 |
| Venituri totale | 301.854 | 258.368 | 220.918 | 187.824 | 147.533 |
| Cheltuieli totale | 164.885 | 117.551 | 88.900 | 14.048 | 7.020 |
| Profit / pierdere brută | 136.969 | 140.817 | 132.018 | 173.776 | 140.513 |
| Profit / pierdere netă | 122.261 | 133.220 | 130.140 | 169.145 | 136.175 |
| Active imobilizate | 321.044 | 220.293 | 20.258 | 5.527 | 2.222 |
| Active circulante | 153.419 | 123.474 | 141.992 | 167.878 | 144.786 |
| Stocuri | 22.600 | 19.623 | 14.030 | — | — |
| Creanțe | 103.390 | 78.256 | 102.784 | 131.405 | 42.705 |
| Casa și conturi la bănci | 27.429 | 25.595 | 25.178 | 36.473 | 102.081 |
| Cheltuieli în avans | 3.420 | — | — | — | — |
| Datorii | 327.135 | 210.280 | 30.200 | 4.060 | 10.633 |
| Capitaluri proprii | 150.748 | 133.487 | 132.050 | 169.345 | 136.375 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.02.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PNEUMORESPIROLOGY S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J17/379/2021 |
| EUID | ROONRC.J2021000379176 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-02-26 |
| Sediu social | Str. Portului, 23, parter, Mun. Galaţi, GALAŢI |
| Domiciliu fiscal | JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. PORTULUI, NR.23, PARTER, BL.SIRET3, SC.6 |
| Telefon | 0753505184 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACTIVE DATA CENTER SOLUTIONS SRL inactiv | aceeași clădire |
| ACTIVE HD PRINTING SOLUTIONS SRL | aceeași clădire |
| ALIANA-TEAM CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| AVIATIA GOLD S.R.L. | aceeași clădire |
| AVIATIA HIBRID S.R.L. | aceeași clădire |
| AVIATIA LUXURY S.R.L. | aceeași clădire |
| AVIATIA PROFESIONISTI S.R.L. | aceeași clădire |
| AVIATIA TRADITIONAL S.R.L. | aceeași clădire |
| E.A.G. TECHNOLOGIES SRL | aceeași clădire |
| HD PHOTO PRINT SOLUTIONS SRL | aceeași clădire |
| HD PHOTOLAB PRINT SRL inactiv | aceeași clădire |
| IDRACONCEPT SEMBIANTE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (35)
Sunt 35 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Galaţi
| 1639763 | INTERECHO SRL |
| 1640717 | MEDIMPEX SRL |
| 3656787 | S.O.S.CENTRU MEDICAL SRL |
| 4661650 | MAYCOR SRL |
| 4891144 | ALCHED SRL |
| 6497805 | AUTOCARA NOVA SRL |
| 7746556 | SONOCLAR SRL |
| 8285086 | BITRAMA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25