Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

CSISZAR S.R.L.

CUI 43824847 · J2021000100145

cu contul HoReCaOS, sau pe email

CSISZAR S.R.L. are CUI 43824847, nr. de înregistrare J2021000100145, înmatriculată pe 01.03.2021. Sediul social e în Municipiul Târgu Secuiesc, jud. Covasna. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 220. În 2025: cifră de afaceri 342.045 lei, profit net 57.203 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 342 mii lei · mediana 362 mii lei 94% din mediană
Profit net 57 mii lei · mediana 16 mii lei 354% din mediană
Salariați 3 · mediana 2 150% din mediană
Marjă netă 16.7% · mediana 4.7% 355% din mediană
Cifră pe salariat 114 mii lei · mediana 294 mii lei 39% din mediană

Comparat cu 27.452 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 342 mii lei
2021: 59 mii lei 212022: 321 mii lei 222023: 498 mii lei 232024: 464 mii lei 242025: 342 mii lei 25
Profit net 57 mii lei
2021: -28 mii lei 212022: 3 mii lei 222023: 179 mii lei 232024: 165 mii lei 242025: 57 mii lei 25
Salariați 3
2021: 2 212022: 2 222023: 3 232024: 3 242025: 3 25
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20252024202320222021
Cifra de afaceri netă342.045464.250498.036320.57958.558
Venituri totale341.194432.396525.743340.82058.558
Cheltuieli totale278.490257.158342.265334.28786.095
Profit / pierdere brută62.704175.238183.4786.533-27.537
Profit / pierdere netă57.203164.912178.5983.326-28.122
Active imobilizate383.6669.19116.58312.288
Active circulante151.238192.987185.597150.20420.043
Stocuri52.16526.022107.421141.00412.778
Creanțe30.996131.86520.0244.3976.959
Casa și conturi la bănci68.07735.10058.1524.803306
Datorii85.41330.45540.786191.38360.253
Capitaluri proprii65.863166.198154.002-24.596-27.922
Capital subscris vărsat200200200200200
Număr mediu de salariați33322

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasareDA
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 01.03.2021
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Târgu Secuiesc
CAEN principal220
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCCSISZAR S.R.L.
Nr. reg. com.J2021000100145
EUIDROONRC.J2021000100145
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2021-03-01
Sediu socialStr. Kőrösi Csoma Sándor, 12, Mun. Târgu Secuiesc, COVASNA
Domiciliu fiscalJUD. COVASNA, MUN. TÂRGU SECUIESC, STR. KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR, NR.12
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
CARGOBANDY S.R.L. aceeași clădire
CSL 84 TRANS S.R.L. aceeași clădire
FOURBANDY SRL aceeași clădire
KUBOTA CONSTRUCT S.R.L. aceeași clădire
LOAD & GO SOLUTIONS S.R.L. aceeași clădire
OBIA CONT S.R.L. aceeași clădire
OKNEZ SRL aceeași clădire
RBY SPEDITION 1995 S.R.L. aceeași clădire
ATED IMPORT EXPORT SRL 193 m
CONSAVIN S.R.L. 193 m
IDOL IMPORT EXPORT SRL 193 m
LÁNGOS-FALÓ S.R.L. 193 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

2202021 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (3)

37551181 FERKÓ AUTÓMOSÓ S.R.L.
37622452 NAGY É. FERENC ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CAEN autorizat (16)

0220161016211622162316241629310131023103310932994613467346834941

Alte firme din Covasna

539995 DOMBI SRL
562211 PRODUCTIE SI COMERT MIREL SRL
2969816 PRODUCTIE "VOINA" SRL
3225504 DE PRODUCTIE SERVICII COMERT SZILVIT SRL
3599878 PRODUCTIE SI PRESTARI "ROMDAM" SRL
4744828 PRODUCTIE "SOREL" SRL
5030940 K & M IMPORT-EXPORT SRL
5067311 PRODUCTIE PRESTARI SI COMERT "GEZA" SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12