NADIA COM S.R.L.
CUI 43842 · J40/1963/1991
NADIA COM S.R.L. are CUI 43842, nr. de înregistrare J40/1963/1991, înmatriculată pe 18.04.1991. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 95.050 lei, profit net 32.453 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 95 mii lei · mediana 124 mii lei | 76% din mediană |
| Profit net | 32 mii lei · mediana 17 mii lei | 196% din mediană |
| Marjă netă | 34.1% · mediana 19.4% | 176% din mediană |
Comparat cu 55.834 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 95.050 | 87.875 | 63.210 | 83.339 | 68.006 | 60.828 | 63.952 | 61.509 | 39.390 | 42.516 | 82.559 | 85.083 | 85.081 | 82.628 | 86.026 |
| Venituri totale | 95.050 | 87.875 | 63.210 | 83.339 | 68.006 | 60.828 | 63.952 | 61.509 | 42.739 | 42.516 | 82.559 | 85.083 | 85.081 | 82.630 | 86.028 |
| Cheltuieli totale | 56.562 | 53.360 | 35.980 | 67.028 | 57.822 | 34.788 | 32.395 | 31.150 | 40.443 | 48.987 | 53.075 | 53.328 | 47.747 | 25.432 | 28.104 |
| Profit / pierdere brută | 38.488 | 34.515 | 27.230 | 16.311 | 10.184 | 26.040 | 31.557 | 30.359 | 2.296 | -6.471 | 29.484 | 31.755 | 37.334 | 57.198 | 57.924 |
| Profit / pierdere netă | 32.453 | 29.656 | 22.960 | 13.861 | 8.185 | 24.348 | 29.638 | 28.514 | 1.014 | -7.746 | 27.007 | 29.202 | 34.931 | 48.027 | 48.637 |
| Active imobilizate | 176.058 | 189.472 | 202.886 | 216.300 | 229.714 | 243.128 | 256.542 | 269.956 | 283.370 | 296.784 | 310.198 | 323.612 | 337.026 | 350.440 | 94.582 |
| Active circulante | 122.720 | 102.773 | 84.714 | 60.793 | 42.977 | 44.842 | 35.413 | 21.006 | 10.630 | 6.209 | 17.742 | 12.860 | 11.704 | 52.859 | 10.793 |
| Creanțe | 916 | 622 | 6.030 | 5.259 | 5.259 | 5.259 | 5.259 | 5.259 | 5.259 | 2.108 | 9.609 | 9.628 | 9.585 | 9.439 | 9.416 |
| Casa și conturi la bănci | 121.804 | 102.151 | 78.684 | 55.534 | 37.718 | 39.583 | 30.154 | 15.747 | 5.371 | 4.101 | 8.133 | 3.232 | 2.119 | 43.420 | 1.377 |
| Cheltuieli în avans | — | 358 | 645 | — | 55 | 55 | 54 | 53 | 53 | 53 | 53 | 53 | 196 | 159 | 181 |
| Datorii | 10.329 | 3.829 | 8.167 | 6.114 | 7.443 | 6.559 | 5.253 | 5.383 | 17.400 | 12.067 | 14.666 | 15.274 | 8.850 | 9.659 | 1.824 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 13.521 | — | — | — | — | — | 4.277 |
| Capitaluri proprii | 288.449 | 288.774 | 280.078 | 270.979 | 265.303 | 281.466 | 286.756 | 285.632 | 263.132 | 290.979 | 313.327 | 321.251 | 340.076 | 393.799 | 99.455 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Tue Oct 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.04.1991 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NADIA COM SRL |
| Nr. reg. com. | J40/1963/1991 |
| EUID | ROONRC.J40/1963/1991 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-04-18 |
| Sediu social | Calea MOSILOR, 127, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, CALEA MOSILOR, NR.127 |
| Telefon | 0727806721 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACTUAL SERVICES TRUST SRL | aceeași clădire |
| ARTINGSO DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| FORM ARCHITECTURE STUDIO SRL | aceeași clădire |
| GABI DORO IMPEX COM SRL | aceeași clădire |
| GENȚI DIN PIELE LA COMANDĂ S.R.L. | aceeași clădire |
| KB EAT S.R.L. | aceeași clădire |
| M&C LEATHER BUSINESS SRL inactiv | aceeași clădire |
| MC LEATHER BAGS SRL inactiv | aceeași clădire |
| MC LEATHER FACTORY DESIGN SRL | aceeași clădire |
| NORTHERN KRAFT SRL inactiv | aceeași clădire |
| OPTIRALF SRL | aceeași clădire |
| SOCIAL FITNESS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6820 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Bucureşti
| 19 | BUCUR OBOR SA |
| 94 | COMPIL PIPERA SA |
| 116 | CONECT BUSINESS PARK SA |
| 124 | JECO TRADING SA |
| 132 | DIASFIN SA |
| 167 | CI-CO SA |
| 302 | UNISEM SA |
| 337 | METALOGLOBUS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08