LIMEIRO S.R.L.
CUI 43845327 · J23/1387/2021
LIMEIRO S.R.L. are CUI 43845327, nr. de înregistrare J23/1387/2021, înmatriculată pe 03.03.2021. Sediul social e în Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4520. În 2025: cifră de afaceri 306.286 lei, profit net 16.346 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 306 mii lei · mediana 199 mii lei | 154% din mediană |
| Profit net | 16 mii lei · mediana 3 mii lei | 577% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 5.3% · mediana 1.6% | 331% din mediană |
| Cifră pe salariat | 306 mii lei · mediana 224 mii lei | 137% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 306.286 | 292.538 | 232.965 | 197.073 | 77.400 |
| Venituri totale | 311.286 | 292.538 | 232.965 | 197.073 | 77.400 |
| Cheltuieli totale | 290.288 | 255.502 | 182.816 | 182.994 | 62.996 |
| Profit / pierdere brută | 20.998 | 37.036 | 50.149 | 14.079 | 14.404 |
| Profit / pierdere netă | 16.346 | 34.506 | 48.169 | 8.876 | 13.349 |
| Active imobilizate | 18.879 | 23.839 | 23.892 | 17.731 | — |
| Active circulante | 44.287 | 104.318 | 141.494 | 32.903 | 19.954 |
| Stocuri | — | 38.935 | 3.006 | 9.828 | — |
| Creanțe | 17.373 | 10.246 | 138.134 | 19.065 | 19.415 |
| Casa și conturi la bănci | 26.914 | 55.137 | 354 | 4.010 | 539 |
| Cheltuieli în avans | 83 | 23.797 | 10.123 | 19.324 | — |
| Datorii | 29.748 | 49.676 | 104.916 | 47.533 | 6.405 |
| Capitaluri proprii | 33.501 | 102.278 | 70.593 | 22.425 | 13.549 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.03.2021 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea |
| CAEN principal | 4520 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LIMEIRO S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J23/1387/2021 |
| EUID | ROONRC.J23/1387/2021 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-03-03 |
| Sediu social | Str. Ogorului, 30, camera 1, Sat Corbeanca Com. Corbeanca, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT CORBEANCA COM. CORBEANCA, STR. OGORULUI, NR.30, CAMERA 1, BL.B, SC.1, ET.1, AP.8 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALE-PLAY-AME S.R.L. | aceeași clădire |
| ALSA IMOB SRL | aceeași clădire |
| ANILORAC S.R.L. | aceeași clădire |
| BBM INVESTMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| CAROUSEL BUSINESS SRL inactiv | aceeași clădire |
| CAROUSEL INVESTMENT SRL inactiv | aceeași clădire |
| CASERATA VECCHIA S.R.L. | aceeași clădire |
| CLAUD EXPERT INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| CONTEMPORAN DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| ENTROPICO S.R.L. | aceeași clădire |
| FUTURE PORTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| GAMA IMOB SOLUTIONS SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-16 · ONRC: 2026-10-25