BEAUTY STUDIO BY NICO S.R.L.
CUI 43875441 · J2021000631290
BEAUTY STUDIO BY NICO S.R.L. are CUI 43875441, nr. de înregistrare J2021000631290, înmatriculată pe 09.03.2021. Sediul social e în Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9602. În 2025: cifră de afaceri 16.710 lei, pierdere netă 3.448 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 17 mii lei · mediana 66 mii lei | 25% din mediană |
| Profit net | -3 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -20.6% · mediana 3.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 29.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 16.710 | 10.560 | 10.760 | 19.905 | 9.225 |
| Venituri totale | 17.164 | 10.681 | 10.760 | 19.905 | 9.225 |
| Cheltuieli totale | 20.612 | 8.135 | 10.830 | 18.908 | 7.386 |
| Profit / pierdere brută | -3.448 | 2.546 | -70 | 997 | 1.839 |
| Profit / pierdere netă | -3.448 | 2.139 | -70 | 399 | 1.563 |
| Active circulante | 3.474 | 6.057 | 2.092 | 2.668 | 2.578 |
| Stocuri | 1.978 | 2.350 | — | 419 | — |
| Creanțe | 1.435 | 1.300 | 1.518 | 1.300 | 1.300 |
| Casa și conturi la bănci | 61 | 2.407 | 574 | 949 | 1.278 |
| Datorii | 2.690 | 1.826 | 0 | 506 | 815 |
| Capitaluri proprii | 784 | 4.231 | 2.092 | 2.162 | 1.763 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.03.2021 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni |
| CAEN principal | 9602 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BEAUTY STUDIO BY NICO S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J29/631/2021 |
| EUID | ROONRC.J2021000631290 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-03-09 |
| Sediu social | Str. Principală, 205, Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, SAT STREJNICU COM. TÂRGŞORU VECHI, STR. PRINCIPALĂ, NR.205 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MRG 24 AKTIV S.R.L. | 51 m |
| LES BAMBAM MEDIA SRL | 77 m |
| BORELECTRO CONSTRUCT S.R.L. | 78 m |
| BESTCRIS DISTRIBUTION S.R.L. | 104 m |
| PAT BIOPAN PRODUCŢIE SRL | 104 m |
| ANTARGAS VERO SRL | 132 m |
| EDR HOME CONSTRUCT S.R.L. | 135 m |
| EDR MARKET S.R.L. | 135 m |
| BENNY GLASS S.R.L. | 140 m |
| PINK BOAT S.R.L. | 140 m |
| JHON VALS CONSTRUCT S.R.L. | 144 m |
| HIRAM AUTO S.R.L. | 146 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25