DIMLUX CURIER S.R.L.
CUI 43875620 · J2021000137314
DIMLUX CURIER S.R.L. are CUI 43875620, nr. de înregistrare J2021000137314, înmatriculată pe 09.03.2021. Sediul social e în Municipiul Zalău, jud. Sălaj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5320. În 2025: cifră de afaceri 23.720 lei, profit net 6.002 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 24 mii lei · mediana 158 mii lei | 15% din mediană |
| Profit net | 6 mii lei · mediana 5 mii lei | 115% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 25.3% · mediana 3.2% | 791% din mediană |
Comparat cu 94.323 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 23.720 | 12.458 | 118.917 | 159.086 | 29.680 |
| Venituri totale | 27.606 | 12.458 | 118.917 | 159.086 | 29.680 |
| Cheltuieli totale | 20.529 | 60.678 | 95.780 | 77.346 | 17.467 |
| Profit / pierdere brută | 7.077 | -48.220 | 23.137 | 81.740 | 12.213 |
| Profit / pierdere netă | 6.002 | -48.220 | 19.990 | 77.684 | 11.323 |
| Active circulante | 132.720 | 124.522 | 172.376 | 95.713 | 13.166 |
| Stocuri | 1.295 | — | 0 | — | — |
| Creanțe | 115.786 | 112.646 | 134.312 | 15.395 | 9.440 |
| Casa și conturi la bănci | 15.639 | 11.876 | 38.064 | 80.318 | 3.726 |
| Datorii | 65.740 | 63.544 | 63.179 | 6.506 | 1.643 |
| Capitaluri proprii | 66.980 | 60.978 | 109.197 | 89.207 | 11.523 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | — | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.03.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj |
| CAEN principal | 5320 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DIMLUX CURIER S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021000137314 |
| EUID | ROONRC.J2021000137314 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-03-09 |
| Sediu social | Str. Mihai Eminescu, 43, Mun. Zalău, SĂLAJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. MIHAI EMINESCU, NR.43 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AIDEN SUNRISE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| APEX VISION S.R.L. | aceeași clădire |
| ATELIERUL LUI CEZAR S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTOSIA S.R.L. | aceeași clădire |
| BARTOS SERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| C & C ANDORA SRL inactiv | aceeași clădire |
| CAPITAL NEW BAD S.R.L. | aceeași clădire |
| CARLO MENS CONF S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ERNSZT LINE S.R.L. | aceeași clădire |
| EUROSAB IMPEX SRL | aceeași clădire |
| FLES DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| GRZ DRYWALL S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5320 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Sălaj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25