MUȘI MARISIM CONSTRUCT S.R.L.
CUI 43907217 · J52/291/2021
MUȘI MARISIM CONSTRUCT S.R.L. are CUI 43907217, nr. de înregistrare J52/291/2021, înmatriculată pe 12.03.2021. Sediul social e în Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, jud. Giurgiu. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2024: cifră de afaceri 377.965 lei, profit net 13.617 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 378 mii lei · mediana 221 mii lei | 171% din mediană |
| Profit net | 14 mii lei · mediana 19 mii lei | 73% din mediană |
| Salariați | 3 · mediana 2 | 150% din mediană |
| Marjă netă | 3.6% · mediana 9.3% | 39% din mediană |
| Cifră pe salariat | 126 mii lei · mediana 141 mii lei | 89% din mediană |
Comparat cu 112.124 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 377.965 | 385.541 | 485.170 | 198.049 |
| Venituri totale | 377.965 | 385.541 | 485.170 | 198.049 |
| Cheltuieli totale | 357.781 | 268.369 | 243.351 | 105.036 |
| Profit / pierdere brută | 20.184 | 117.172 | 241.819 | 93.013 |
| Profit / pierdere netă | 13.617 | 114.885 | 238.489 | 91.412 |
| Active imobilizate | 2.720 | 2.647 | 3.025 | 30 |
| Active circulante | 160.852 | 137.253 | 347.866 | 100.564 |
| Stocuri | 4.200 | 0 | 0 | — |
| Creanțe | 78.946 | 82.897 | 91.451 | — |
| Casa și conturi la bănci | 77.706 | 54.356 | 256.415 | 100.564 |
| Cheltuieli în avans | 4.202 | 0 | 1.771 | 571 |
| Datorii | 39.032 | 24.775 | 22.561 | 9.553 |
| Capitaluri proprii | 128.742 | 115.125 | 330.101 | 91.612 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 4 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Nov 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.03.2021 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Mihăileşti |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MUȘI MARISIM CONSTRUCT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J52/291/2021 |
| EUID | ROONRC.J52/291/2021 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-03-12 |
| Sediu social | Str. Argeşului, 48, Orş. Mihăileşti, GIURGIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. GIURGIU, ORŞ. MIHĂILEŞTI, STR. ARGEŞULUI, NR.48 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GMS CONSTRUCT DELUXE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LA SPARTANII ALIMENTAR S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LDCB TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| GLOBAL AUTO SOLUTION S.R.L. inactiv | 159 m |
| ELEGANT CONSTRUCT FERESTRE S.R.L. inactiv | 211 m |
| GEO DEN GROUPE S.R.L. | 211 m |
| P1CĂTURA CONCEPT CONSTRUCT SRL inactiv | 211 m |
| PATRICK FERESTRE CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 211 m |
| TUDORACHE COMPACT CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 211 m |
| TUDORACHE COMPANY CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 211 m |
| ALTRIAM TECH S.R.L. inactiv | 318 m |
| COSTICA IMPEX SRL inactiv | 318 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2021 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (15)
Alte firme din Giurgiu
| 1285887 | PHOENIX SRL |
| 1287802 | RICO IMPEX SRL |
| 3700220 | COM IMPEX CASA SRL |
| 4070386 | SAGEATA SRL |
| 5369735 | M C CONPREST SRL |
| 5483275 | NEDELCU ET COMP SRL |
| 5937100 | VAL COMEXIM SRL |
| 7151973 | N & V CONSTRUCT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25