Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

TANYASI MARKET ABC S.R.L.

CUI 43913286 · J19/178/2021

cu contul HoReCaOS, sau pe email

TANYASI MARKET ABC S.R.L. are CUI 43913286, nr. de înregistrare J19/178/2021, înmatriculată pe 15.03.2021. Sediul social e în Loc. Bălan, Oraş Bălan, jud. Harghita. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2024: cifră de afaceri 3.937 lei, profit net 569 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

4/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-1 Cifra de afaceri a scăzut 93% față de anul anterior
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 4 mii lei · mediana 199 mii lei 2% din mediană
Profit net 569 lei · mediana 3 mii lei 20% din mediană
Marjă netă 14.5% · mediana 1.6% 906% din mediană

Comparat cu 270.668 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 4 mii lei
2021: 29 mii lei 212023: 57 mii lei 232024: 4 mii lei 24
Profit net 569 lei
2021: 3 mii lei 212023: 2 mii lei 232024: 569 lei 24
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202420232021
Cifra de afaceri netă3.93756.59128.707
Venituri totale3.93756.59128.707
Cheltuieli totale3.22954.10425.493
Profit / pierdere brută7082.4873.214
Profit / pierdere netă5691.9853.079
Active circulante9.7589.18931.985
Stocuri03.23031.540
Casa și conturi la bănci9.7585.959445
Datorii0028.706
Capitaluri proprii9.7589.1893.279
Capital subscris vărsat200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareSUSPENDARE ACTIVITATE din data 03.04.2024
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
CAEN principal4711
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCTANYASI MARKET ABC S.R.L.
Nr. reg. com.J19/178/2021
EUIDROONRC.J19/178/2021
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2021-03-15
Sediu socialStr. Oltului, 10, Orş. Bălan, HARGHITA
Domiciliu fiscalJUD. HARGHITA, ORŞ. BĂLAN, STR. OLTULUI, NR.10
Telefon0744391285
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ATELIER HARMOB S.R.L. aceeași clădire
HARMOB PROJECT INVEST S.R.L. aceeași clădire
KO-LEMN COMIMPEX SRL aceeași clădire
R-DVS EUROPE ENGINEERING S.R.L. aceeași clădire
TAF-COM SRL aceeași clădire
ZOZO GARAJ S.R.L. aceeași clădire
AUTO REFINISH GARAGE S.R.L. inactiv 330 m
HIDROENERGIE MONTAN SRL inactiv 330 m
ZEN HOME AND GARDEN S.R.L. 330 m
AL-RO GROUP FOOD SRL inactiv 721 m
ALESSA-ROM SRL 721 m
BB-ELECTROSERVICE S.R.L. 721 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47112021 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Harghita

488409 AGROTUR SRL
489552 AGROMIX-BRADUL SRL
489633 MATIMPEX SRL
489650 PETOC SRL
490891 LEMACOM SRL
492019 TOPACO SRL
492132 HARDANCOM SRL
492183 DANCOM SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25