Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

BTE CONECT CONSULTING S.R.L.

CUI 43946780 · J2021000318393

cu contul HoReCaOS, sau pe email

BTE CONECT CONSULTING S.R.L. are CUI 43946780, nr. de înregistrare J2021000318393, înmatriculată pe 19.03.2021. Sediul social e în Municipiul Focşani, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7020. În 2025: cifră de afaceri 75.000 lei, profit net 29.151 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-1 Cifra de afaceri a scăzut 66% față de anul anterior
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Înscrisă în Registrul RO e-Factura

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

9contracte
222 mii leivaloare totală
4autorități
DataAutoritateObiectValoare
2024-03-21 COMUNA POPESTI Servicii de consultanta in domeniul achi 20 mii lei
2024-02-27 COMUNA POPESTI Servicii de consultanta in domeniul achi 35 mii lei
2024-02-20 COMUNA POIANA CRISTEI (CONSILIUL LOCAL POIANA Servicii de consultanta in domeniul achi 20 mii lei
2024-01-29 COMUNA POPESTI Servicii de consultanta in domeniul achi 35 mii lei
2024-01-19 UAT Comuna Urechesti Servicii de consultanta in domeniul achi 30 mii lei
2024-01-19 UAT Comuna Urechesti Servicii de consultanta in domeniul achi 20 mii lei
2024-01-03 COMUNA POPESTI Servicii de consultanta in domeniul achi 25 mii lei
2023-12-06 COMUNA POPESTI Servicii de consultanta in domeniul achi 25 mii lei
2023-10-30 Comuna Slobozia Bradului Servicii de consultanta in domeniul achi 12 mii lei

Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 75 mii lei · mediana 172 mii lei 44% din mediană
Profit net 29 mii lei · mediana 31 mii lei 93% din mediană
Marjă netă 38.9% · mediana 23.7% 164% din mediană

Comparat cu 103.070 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 75 mii lei
2022: 12 mii lei 222023: 66 mii lei 232024: 222 mii lei 242025: 75 mii lei 25
Profit net 29 mii lei
2022: 11 mii lei 222023: 45 mii lei 232024: 140 mii lei 242025: 29 mii lei 25
Salariați 0
2022: 0 22
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2025202420232022
Cifra de afaceri netă75.000222.00066.00012.400
Venituri totale75.004222.07166.01712.401
Cheltuieli totale40.30055.96412.385625
Profit / pierdere brută34.704166.10753.63211.776
Profit / pierdere netă29.151139.53045.22311.404
Active circulante84.570140.15356.13611.976
Creanțe29.000120.2085010
Casa și conturi la bănci55.57019.94555.63511.976
Datorii55.164010.673372
Capitaluri proprii29.406140.15345.46311.604
Capital subscris vărsat200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturaînscris Sat Oct 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 19.03.2021
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
CAEN principal7020
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCBTE CONECT CONSULTING S.R.L.
Nr. reg. com.J2021000318393
EUIDROONRC.J2021000318393
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2021-03-19
Sediu socialStr. Prof. Constantin Stere, 23, Mun. Focşani, VRANCEA
Domiciliu fiscalJUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. PROF. CONSTANTIN STERE, NR.23
Telefon0726199567
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AGRINOVA AIR S.R.L. aceeași clădire
CRĂCIUN URGENT AUTO TRANSPORT SRL inactiv aceeași clădire
GARB UTIL SRL aceeași clădire
GINSTAR 2000 SRL aceeași clădire
GOUDY SRL aceeași clădire
HRISIONTECH AUTOMATIONS S.R.L. aceeași clădire
ICHIROX SRL aceeași clădire
A&C OPTIGROUP SRL 33 m
AUTOTAXI-TUV S.R.L. inactiv 33 m
LUXURYRENT S.R.L. 33 m
SENSIMED SRL 33 m
TERMO IDRAULICA SRL 33 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

70222022 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (2)

70207022

Alte firme din Vrancea

1088435 VIM SRL
1446355 DOUBLE DEUCE IMPORT EXPORT SRL
5834627 APRIL AUTO SRL
14039744 RAMAGA SRL
14189245 GF MANAGEMENT CALITATE SRL
15356953 ASIST SRL
15396800 OVIMAR SRL
15562430 GROUP ACTUAL SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25