Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

A & G AIR SERVICE PLUS S.R.L.

CUI 43949352 · J2021000583049

cu contul HoReCaOS, sau pe email

A & G AIR SERVICE PLUS S.R.L. are CUI 43949352, nr. de înregistrare J2021000583049, înmatriculată pe 19.03.2021. Sediul social e în Sat Orbeni, Comuna Orbeni, jud. Bacău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2025: cifră de afaceri 103.479 lei, profit net 7.156 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

6/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
+1 Cifra de afaceri a crescut 48%

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 103 mii lei · mediana 129 mii lei 80% din mediană
Profit net 7 mii lei · mediana 4 mii lei 201% din mediană
Salariați 0 · mediana 1 0% din mediană
Marjă netă 6.9% · mediana 3.5% 197% din mediană

Comparat cu 28.164 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 103 mii lei
2021: 525 lei 212022: 12 mii lei 222023: 47 mii lei 232024: 70 mii lei 242025: 103 mii lei 25
Profit net 7 mii lei
2021: -2 mii lei 212022: -10 mii lei 222023: -36 mii lei 232024: -8 mii lei 242025: 7 mii lei 25
Salariați 0
2021: 3 212022: 4 222023: 2 232024: 0 242025: 0 25
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20252024202320222021
Cifra de afaceri netă103.47970.17047.49312.302525
Venituri totale149.377108.75398.304165.09876.281
Cheltuieli totale141.752117.164134.078175.54978.690
Profit / pierdere brută7.625-8.411-35.774-10.451-2.409
Profit / pierdere netă7.156-8.411-36.146-10.451-2.409
Active imobilizate29.04971.212115.713152.72478.484
Active circulante19.6675.0465.57424.301242.349
Stocuri1.2435184054008.200
Creanțe5.3354.50830037196.275
Casa și conturi la bănci13.089204.86923.86437.874
Cheltuieli în avans2.54101.8971.7520
Datorii60.32256.72458.80327.4406.248
Venituri în avans40.99676.751113.187163.997316.794
Capitaluri proprii-50.061-57.217-48.806-12.660-2.209
Capital subscris vărsat200200200200200
Număr mediu de salariați00243

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 19.03.2021
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
CAEN principal9531
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCA & G AIR SERVICE PLUS S.R.L.
Nr. reg. com.J04/583/2021
EUIDROONRC.J2021000583049
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2021-03-19
Sediu socialStr. Răzeşilor, 651, Sat Orbeni Com. Orbeni, BACĂU
Domiciliu fiscalJUD. BACĂU, SAT ORBENI COM. ORBENI, STR. RĂZEŞILOR, NR.651
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AGRILIA TRUST S.R.L. aceeași clădire
ALL FUN4KIDS S.R.L. aceeași clădire
ANTON RĂZVAN ŞI DANI S.R.L. aceeași clădire
CRAZY WOLF S.R.L. inactiv aceeași clădire
DANI PROIECT CONSTRUCT S.R.L. aceeași clădire
EMD MARIANA S.R.L. aceeași clădire
EVA MAGAZIN MIXT S.R.L. aceeași clădire
FVI BIROTICS S.R.L. inactiv aceeași clădire
IDEAL AUTORURAL SRL aceeași clădire
JUJU VOYAGE S.R.L. aceeași clădire
ONE MOMENT SRL inactiv aceeași clădire
SURPRIZE BUCURESTI S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

95312025
45202021 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

41117300 ALL FUN4KIDS S.R.L.

CAEN autorizat (6)

461947824933532095319540

Alte firme din Bacău

943860 AUTOSTAR SRL
947773 ALEXA VASILE SRL
949200 FLORIDA SRL
953953 COMPLEX-FAVORIT SRL
954363 BENDIX-SLAVU S.R.L.
956216 COCIS-SANDU SRL
958349 MINA SRL
985840 MARKATY B.R. SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12