Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

C & A EXCAVĂRI S.R.L.

CUI 43949409 · J4/580/2021

cu contul HoReCaOS, sau pe email

C & A EXCAVĂRI S.R.L. are CUI 43949409, nr. de înregistrare J4/580/2021, înmatriculată pe 19.03.2021. Sediul social e în Sat Sărata, Comuna Solonţ, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4312. În 2025: cifră de afaceri 3.000 lei, profit net 1.233 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 3 mii lei · mediana 221 mii lei 1% din mediană
Profit net 1 mii lei · mediana 19 mii lei 7% din mediană
Marjă netă 41.1% · mediana 9.3% 442% din mediană

Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 3 mii lei
2021: 26 mii lei 212022: 119 mii lei 222023: 8 mii lei 232025: 3 mii lei 25
Profit net 1 mii lei
2021: 25 mii lei 212022: 87 mii lei 222023: -33 mii lei 232024: -3 mii lei 242025: 1 mii lei 25
Salariați 1
2022: 1 222023: 1 232024: 1 24
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20252024202320222021
Cifra de afaceri netă3.000—7.620118.99525.900
Venituri totale3.03807.620118.99525.900
Cheltuieli totale1.5853.08340.23929.801390
Profit / pierdere brută1.453-3.083-32.61989.19425.510
Profit / pierdere netă1.233-3.083-32.68686.77324.733
Active imobilizate122122122122122
Active circulante38.01836.78645.003106.13126.100
Creanțe26.64226.60038.27879.62225.100
Casa și conturi la bănci11.37610.1866.72526.5091.000
Datorii20.97020.97126.10519.2801.289
Capitaluri proprii17.17015.93719.02086.97324.933
Capital subscris vărsat200200200200200
Număr mediu de salariați—111—

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 19.03.2021
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Moineşti
CAEN principal4312
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCC & A EXCAVĂRI S.R.L.
Nr. reg. com.J04/580/2021
EUIDROONRC.J4/580/2021
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2021-03-19
Sediu socialStr. Ştefan cel Mare, 55, Sat Sărata Com. Solonţ, BACĂU
Domiciliu fiscalJUD. BACĂU, SAT SĂRATA COM. SOLONŢ, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.55
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

43122021 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (6)

421142214222429143114312

Alte firme din Bacău

8873507 ALEX TIME SRL
13713987 ANTONIO MOVITER SRL
18370561 BAKFOR SRL
24087820 CERBU BIBIREŞTI SRL
26115969 BOTEZ COMPANY SRL
26130918 TALANS SRL
26302738 CGM UNION SRL
28103014 SUPERGAM CONSTRUCT SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25