ELEVATE COUNSELING SERVICE S.R.L.
CUI 44000673 · J12/1550/2021
ELEVATE COUNSELING SERVICE S.R.L. are CUI 44000673, nr. de înregistrare J12/1550/2021, înmatriculată pe 29.03.2021. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 45.120 lei, profit net 31.185 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 45 mii lei · mediana 105 mii lei | 43% din mediană |
| Profit net | 31 mii lei · mediana 7 mii lei | 462% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 69.1% · mediana 10.2% | 677% din mediană |
| Cifră pe salariat | 45 mii lei · mediana 110 mii lei | 41% din mediană |
Comparat cu 19.637 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 45.120 | 30.975 | 69.800 | 17.900 | 1.612 |
| Venituri totale | 45.120 | 30.975 | 69.800 | 17.900 | 1.612 |
| Cheltuieli totale | 8.111 | 1.955 | 4.298 | 1.620 | 673 |
| Profit / pierdere brută | 37.009 | 29.020 | 65.502 | 16.280 | 939 |
| Profit / pierdere netă | 31.185 | 24.470 | 55.232 | 15.754 | 891 |
| Active imobilizate | 3.954 | — | — | — | — |
| Active circulante | 31.016 | 26.370 | 57.369 | 16.642 | 1.091 |
| Creanțe | 24.000 | — | — | 5.455 | — |
| Casa și conturi la bănci | 7.016 | 26.370 | 57.369 | 11.187 | 1.091 |
| Cheltuieli în avans | 15 | 15 | 14 | — | — |
| Datorii | 3.560 | 1.675 | 1.911 | 648 | 0 |
| Capitaluri proprii | 31.425 | 24.710 | 55.472 | 15.994 | 1.091 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.03.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ELEVATE COUNSELING SERVICE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J12/1550/2021 |
| EUID | ROONRC.J12/1550/2021 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-03-29 |
| Sediu social | Str. Scorţarilor, 15, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. SCORŢARILOR, NR.15, BL.C2, AP.29 |
| Telefon | 0743671551 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARICAR DC S.R.L. | aceeași clădire |
| AV EDUCATION S.R.L. | aceeași clădire |
| BACK UP AFFAIRE SRL inactiv | aceeași clădire |
| BUSINESS INTERVENTION PRACTICES SRL | aceeași clădire |
| CASA NOVA COMIMPEX SRL | aceeași clădire |
| EIDYIA CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| INDIS PLUS SRL inactiv | aceeași clădire |
| METROPOLITAN CLUJ CAB SRL | aceeași clădire |
| PROFESSIONAL PASSION S.R.L. | aceeași clădire |
| PROSIM INSTAL IMPEX S.R.L. | aceeași clădire |
| R QUALITY SRL inactiv | aceeași clădire |
| REVELA SOFTWARE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8559 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (26)
Sunt 26 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25