Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

TERRA CLASIC S.R.L.

CUI 44044890 · J2021000430275

cu contul HoReCaOS, sau pe email

TERRA CLASIC S.R.L. are CUI 44044890, nr. de înregistrare J2021000430275, înmatriculată pe 02.04.2021. Sediul social e în Municipiul Piatra Neamţ, jud. Neamţ. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4690. În 2024: cifră de afaceri 3.798 lei, pierdere netă 65.416 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

7/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2025)
+1 Înscrisă în Registrul RO e-Factura

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net -5 mii lei · mediana 3 mii lei sub mediană (pierdere)

Comparat cu 272.144 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 4 mii lei
2021: 236 mii lei 212022: 318 mii lei 222023: 290 mii lei 232024: 4 mii lei 24
Profit net -5 mii lei
2021: 5 mii lei 212022: 48 mii lei 222023: 67 mii lei 232024: -65 mii lei 242025: -5 mii lei 25
Salariați 1
2021: 1 212022: 1 222023: 1 232024: 1 24
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20252024202320222021
Cifra de afaceri netă—3.798289.796318.242235.714
Venituri totale04.074300.166318.242235.714
Cheltuieli totale4.84669.490230.324267.766225.257
Profit / pierdere brută-4.846-65.41669.84250.47610.457
Profit / pierdere netă-4.846-65.41667.26647.9225.426
Active imobilizate——9525.117300
Active circulante28.37835.249139.77872.51621.521
Stocuri2.7012.6912.44212.8842.948
Creanțe4412121.4616.0271.558
Casa și conturi la bănci25.23632.346135.87553.60517.015
Datorii15.00017.02546.23344.08516.195
Capitaluri proprii13.37818.22493.64053.5485.626
Capital subscris vărsat200200200200200
Număr mediu de salariați—1111

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturaînscris Fri Jul 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 02.04.2021
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
CAEN principal4690
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCTERRA CLASIC S.R.L.
Nr. reg. com.J2021000430275
EUIDROONRC.J2021000430275
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2021-04-02
Sediu socialBld. Traian, 88, Mun. Piatra Neamţ, NEAMŢ
Domiciliu fiscalJUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, BLD. TRAIAN, NR.88, BL.H6, SC.A, ET.P
Telefon0752752902
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
CUB ADVERTISING SRL aceeași clădire
DIADORA COM SRL aceeași clădire
ELCORA SRL aceeași clădire
MAR - PAV FRUCT SRL aceeași clădire
OPTIM PROTECT SRL aceeași clădire
PAVEL & COMPANY TRANS SRL inactiv aceeași clădire
VERDI MARKET S.R.L. aceeași clădire
BONDEX GRUP SRL inactiv 62 m
GDA COFFE VENDING SRL 62 m
UKROLINEN SRL 62 m
BIG HOUSE GROUP SRL inactiv 65 m
BITCOM SRL 65 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

46902021 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (9)

29820580 MIHALCEA LIVIU - MARCEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
33054066 AROMMA GIFT SRL
36394682 MAR - PAV FRUCT SRL
37807493 BOCANCEA VALENTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
38333452 OPTIM PROTECT SRL
47792616 BUTNAR CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
48197552 VERDI MARKET S.R.L.
51140777 PRAIU DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (25)

0240410042224299431143124321432243234324434146194637464146424649466246644690702071207499811085598569

Alte firme din Neamţ

2009324 ROCOS PROD SRL
2055100 BOCA SRL
2865211 ELMOREX SRL
3426923 DORIDONIS PRODCOM SRL
3932904 MASTERS SRL
4145020 TEHNOMATEX SRL
4499001 ELLMAR COM SRL
5036005 BENOX COMPANY SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12