CB TRANSPORT PASSENGER S.R.L.
CUI 44055997 · J2021001224222
CB TRANSPORT PASSENGER S.R.L. are CUI 44055997, nr. de înregistrare J2021001224222, înmatriculată pe 06.04.2021. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 63.100 lei, profit net 13.751 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 63 mii lei · mediana 158 mii lei | 40% din mediană |
| Profit net | 14 mii lei · mediana 5 mii lei | 263% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 21.8% · mediana 3.2% | 681% din mediană |
Comparat cu 94.327 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 63.100 | 35.502 | 63.310 | 62.060 | 32.040 |
| Venituri totale | 65.600 | 35.502 | 63.310 | 62.060 | 32.040 |
| Cheltuieli totale | 48.985 | 20.216 | 30.384 | 24.815 | 12.199 |
| Profit / pierdere brută | 16.615 | 15.286 | 32.926 | 37.245 | 19.841 |
| Profit / pierdere netă | 13.751 | 12.164 | 27.658 | 35.420 | 18.899 |
| Active imobilizate | 91.472 | 1.200 | 2.100 | 3.000 | 3.900 |
| Active circulante | 29.564 | 40.015 | 39.826 | 36.180 | 16.141 |
| Creanțe | 4.545 | 0 | 0 | 12.680 | — |
| Casa și conturi la bănci | 25.019 | 40.015 | 39.826 | 23.500 | 16.141 |
| Datorii | 107.085 | 18.671 | 10.350 | 3.560 | 942 |
| Capitaluri proprii | 13.951 | 22.544 | 31.576 | 35.620 | 19.099 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.04.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CB TRANSPORT PASSENGER S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021001224222 |
| EUID | ROONRC.J2021001224222 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-04-06 |
| Sediu social | Str. Vitejilor, 9, CAMERA NR. 1, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. VITEJILOR, NR.9, CAMERA NR. 1, BL.SD6, ET.2, AP.8 |
| Telefon | 0749347052 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 2P2 SECURITY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AMT QUALITY ASSURANCE SPECIALIST S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| APĂRĂTORII PATRIEI SECURITY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BRIGADA ANTIVANDAL S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BRIGADA DE PROTECȚIE PREVENTIVĂ S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BRIGADA PENTRU RESPECTAREA ORDINII S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| COLECTIVUL DE INVESTIGAȚII SECURIZATE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CONTACT REGULAMENTAR SECURITY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CONTROL FINAL SECURITY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DIALOG PREVENTIV SECURITY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DISCIPLINAR CONTROL SECURITY S.R.L. | aceeași clădire |
| EROARE 112 SECURITY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (28)
Sunt 28 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Iaşi
| 1958134 | NICO TEX SRL |
| 1964578 | NEW STAR SRL |
| 1987822 | THALIDA SRL |
| 3421055 | ASTEROID SRL |
| 3421209 | GEOLUCI SRL |
| 3912524 | IORDANA SRL |
| 5744958 | MITITELU SRL |
| 5786422 | NEMESIS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25