Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

TEOTEST AUTO ITP S.R.L.

CUI 44057572 · J28/361/2021

cu contul HoReCaOS, sau pe email

TEOTEST AUTO ITP S.R.L. are CUI 44057572, nr. de înregistrare J28/361/2021, înmatriculată pe 06.04.2021. Sediul social e în Municipiul Caracal, jud. Olt. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7120. În 2025: cifră de afaceri 737.300 lei, profit net 444.832 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

24contracte
7 mii leivaloare totală
5autorități
DataAutoritateObiectValoare
2024-06-14 Ministerul Apararii Nationale - U.M. 01225 Pit Servicii de inspectie tehnica a automobi 200 lei
2024-05-22 UNITATEA MILITARA 01871 Servicii de inspectie tehnica a automobi 140 lei
2024-05-16 UNITATEA MILITARA 01871 Servicii de inspectie tehnica a automobi 280 lei
2024-05-10 Ministerul Apararii Nationale - U.M. 01225 Pit Servicii de inspectie tehnica a automobi 340 lei
2024-04-25 LICEUL TEORETIC ,,ION GH. ROSCA" OSICA DE SUS Servicii de inspectie tehnica a automobi 180 lei
2024-04-03 UNITATEA MILITARA 01871 Servicii de inspectie tehnica a automobi 880 lei
2024-03-15 UNITATEA MILITARA 01871 Servicii de inspectie tehnica a automobi 200 lei
2024-03-15 Ministerul Apararii Nationale - U.M. 01225 Pit Servicii de inspectie tehnica a automobi 400 lei
2024-03-13 UNITATEA MILITARA 01871 Servicii de inspectie tehnica a automobi 400 lei
2024-03-08 LICEUL TEORETIC ,,ION GH. ROSCA" OSICA DE SUS Servicii de inspectie tehnica a automobi 180 lei

Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 737 mii lei · mediana 172 mii lei 428% din mediană
Profit net 445 mii lei · mediana 31 mii lei de 14× mediana
Salariați 3 · mediana 1 300% din mediană
Marjă netă 60.3% · mediana 23.7% 254% din mediană
Cifră pe salariat 246 mii lei · mediana 176 mii lei 140% din mediană

Comparat cu 103.070 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 737 mii lei
2022: 91 mii lei 222023: 234 mii lei 232024: 632 mii lei 242025: 737 mii lei 25
Profit net 445 mii lei
2022: 3 mii lei 222023: 64 mii lei 232024: 311 mii lei 242025: 445 mii lei 25
Salariați 3
2022: 2 222023: 2 232024: 3 242025: 3 25
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2025202420232022
Cifra de afaceri netă737.300631.887234.20790.534
Venituri totale737.302631.889234.20990.534
Cheltuieli totale274.057305.053168.05087.741
Profit / pierdere brută463.245326.83666.1592.793
Profit / pierdere netă444.832310.51964.0102.793
Active imobilizate4.9385.9306.9222.602
Active circulante830.633436.28583.89719.432
Creanțe373.85129.15815.6237.562
Casa și conturi la bănci456.782407.12768.27411.870
Datorii390.499131.45623.81619.041
Capitaluri proprii445.072310.75967.0032.993
Capital subscris vărsat200200200200
Număr mediu de salariați3322

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 06.04.2021
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Caracal
CAEN principal7120
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCTEOTEST AUTO ITP S.R.L.
Nr. reg. com.J28/361/2021
EUIDROONRC.J28/361/2021
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2021-04-06
Sediu socialStr. Carpaţi, 114A, Mun. Caracal, OLT
Domiciliu fiscalJUD. OLT, MUN. CARACAL, STR. CARPAŢI, NR.114A
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AGRIDEN CEREALCOM S.R.L. aceeași clădire
ALEXMIHROB FOOD SRL inactiv aceeași clădire
ALIN CARMEDIA STUDIO SRL aceeași clădire
ANAYS AND AMALIA HAPPY SRL inactiv aceeași clădire
ANDREI IONUŢ TBX GABLIV S.R.L. aceeași clădire
ARON FLUX SRL aceeași clădire
BETTY RIV S.R.L. aceeași clădire
COFFEE BREAK SHOP S.R.L. aceeași clădire
CONTAEXPERT VALAHIA SRL aceeași clădire
DAVID TIAGO FABY S.R.L. aceeași clădire
DELTA CONTAEXPERT S.R.L. aceeași clădire
DORALI TOP EXIM SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

71202022 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

45264150 AGRIDEN CEREALCOM S.R.L.

CAEN autorizat (1)

7120

Alte firme din Olt

1534082 AUTO COM SRL
5343450 DYNAMIC OIL BUCURESTI SRL
6377590 MICEN IMPEX SRL
8959218 METROTON SRL
9368074 ALVAAD SRL
14137467 METROLOGIC SERVICE SRL
15747757 ROXALEX SRL
17428851 DENA TOUR SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25