Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

APE3 TRANSPORT S.R.L.

CUI 44069747 · J40/6366/2021

cu contul HoReCaOS, sau pe email

APE3 TRANSPORT S.R.L. are CUI 44069747, nr. de înregistrare J40/6366/2021, înmatriculată pe 07.04.2021. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 5, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4941. În 2025: cifră de afaceri 295.560 lei, profit net 20.243 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 296 mii lei · mediana 158 mii lei 187% din mediană
Profit net 20 mii lei · mediana 5 mii lei 388% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 6.8% · mediana 3.2% 213% din mediană
Cifră pe salariat 296 mii lei · mediana 175 mii lei 169% din mediană

Comparat cu 94.276 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 296 mii lei
2021: 59 mii lei 212022: 181 mii lei 222023: 295 mii lei 232024: 323 mii lei 242025: 296 mii lei 25
Profit net 20 mii lei
2021: -12 mii lei 212022: 120 mii lei 222023: 968 lei 232024: 77 mii lei 242025: 20 mii lei 25
Salariați 1
2022: 1 222023: 1 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20252024202320222021
Cifra de afaceri netă295.560323.431295.133181.23259.172
Venituri totale304.711323.541296.343181.89259.239
Cheltuieli totale280.031242.222292.57058.25269.743
Profit / pierdere brută24.68081.3193.773123.640-10.504
Profit / pierdere netă20.24377.371968119.505-12.279
Active imobilizate3.0766.1519.22612.302—
Active circulante241.457221.188152.209112.95417.588
Creanțe173.844137.943101.13739.58716.245
Casa și conturi la bănci67.61383.24551.07273.3671.343
Datorii38.52741.57653.04217.83129.667
Capitaluri proprii206.006185.763108.393107.425-12.079
Capital subscris vărsat200200200200200
Număr mediu de salariați1111—

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasareDA
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 07.04.2021
Organ fiscalAdministraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
CAEN principal4941
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCAPE3 TRANSPORT S.R.L.
Nr. reg. com.J40/6366/2021
EUIDROONRC.J40/6366/2021
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2021-04-07
Sediu socialŞos. Alexandria, 193B, PARTER, CAMERA 2, Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Domiciliu fiscalMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ŞOS. ALEXANDRIA, NR.193B, PARTER, CAMERA 2
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ALYAUTORENTAL S.R.L. aceeași clădire
BEAUTIFUL U BEAUTY RITUALS S.R.L. aceeași clădire
BIDI TRANS SRL aceeași clădire
BUBBLE FISCH SRL inactiv aceeași clădire
COMODIS STYLE SRL aceeași clădire
DERATI SOLUTION SRL inactiv aceeași clădire
FUTURE CAR TRADING 2000 SRL aceeași clădire
GIULLIANNO IMPEX SRL aceeași clădire
GRAND ALESSIA 2005 SRL inactiv aceeași clădire
INA CRIS FLOWER SRL inactiv aceeași clădire
ISAAG EXPERT INVEST S.R.L. aceeași clădire
L.E.A.D. AGENT S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

49412021 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (6)

494149425210522452295320

Alte firme din Bucureşti

8349 SORCETI TRANSPORT SRL
9344 PIT STOP AUTO SRL
13370 AUTOSTABIL IMPORT-EXPORT SRL
16333 ALFONS EXIM SRL
24204 PATRANS SRL
27235 GENERAL COM TRANSPORT SRL
32053 DACIA DELTA CONSULTING SRL
37352 MILES MANAGEMENT & LOGISTICS SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12