CSB SHIELD & SOLUTIONS S.R.L.
CUI 44114465 · J2021001581352
CSB SHIELD & SOLUTIONS S.R.L. are CUI 44114465, nr. de înregistrare J2021001581352, înmatriculată pe 14.04.2021. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7020. În 2025: cifră de afaceri 285.194 lei, profit net 158.833 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 285 mii lei · mediana 172 mii lei | 166% din mediană |
| Profit net | 159 mii lei · mediana 31 mii lei | 504% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 55.7% · mediana 23.7% | 235% din mediană |
| Cifră pe salariat | 285 mii lei · mediana 176 mii lei | 162% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 285.194 | 299.866 | 278.750 | 281.007 | 121.667 |
| Venituri totale | 285.194 | 299.893 | 278.759 | 281.007 | 121.667 |
| Cheltuieli totale | 123.509 | 164.500 | 114.114 | 49.517 | 1.915 |
| Profit / pierdere brută | 161.685 | 135.393 | 164.645 | 231.490 | 119.752 |
| Profit / pierdere netă | 158.833 | 112.188 | 142.225 | 223.060 | 116.411 |
| Active imobilizate | 301 | 301 | 301 | 301 | 301 |
| Active circulante | 206.374 | 247.973 | 384.824 | 273.010 | 119.829 |
| Stocuri | 30 | 30 | 30 | — | — |
| Creanțe | 204.875 | 243.589 | 381.387 | 268.969 | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.469 | 4.354 | 3.407 | 4.041 | 119.829 |
| Cheltuieli în avans | — | 175 | — | — | — |
| Datorii | 47.602 | 30.148 | 19.600 | 50.011 | 3.519 |
| Capitaluri proprii | 159.073 | 218.301 | 365.525 | 223.300 | 116.611 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jul 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.04.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 7020 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CSB SHIELD & SOLUTIONS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021001581352 |
| EUID | ROONRC.J2021001581352 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-04-14 |
| Sediu social | Str. Frederic Mistral, 31, CAMERA 1 , Mun. Timişoara, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. FREDERIC MISTRAL, NR.31, CAMERA 1 |
| Telefon | 0723663792 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEGRIA DE LA VIDA S.R.L. | aceeași clădire |
| BEEXEL S.R.L. | aceeași clădire |
| BRIALCO SRL inactiv | aceeași clădire |
| CAR BUDDY S.R.L. | aceeași clădire |
| COMPLETE REGISTER C.S. OFFICE SRL | aceeași clădire |
| CONSAS UNIQ CENTER SRL | aceeași clădire |
| DCC AGRIBUSINESS CONSULTING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DST BAKESHOP S.R.L. | aceeași clădire |
| ELETIB INSTALAŢII CONSTRUCŢII SRL inactiv | aceeași clădire |
| ESILA DISTRIBUTION WORLD S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| EW ACOUSTIC SYSTEMS SRL inactiv | aceeași clădire |
| HQ IMAGE CDM SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7022 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Timiş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25