Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

DAV-AND FUNERAL CONSTRUCT S.R.L.

CUI 44320899 · J2021000530287

cu contul HoReCaOS, sau pe email

DAV-AND FUNERAL CONSTRUCT S.R.L. are CUI 44320899, nr. de înregistrare J2021000530287, înmatriculată pe 24.05.2021. Sediul social e în Loc. Piatra-Olt, Oraş Piatra-Olt, jud. Olt. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 9630. În 2024: cifră de afaceri 36.275 lei, profit net 19.651 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

4/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-1 Cifra de afaceri a scăzut 73% față de anul anterior
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 36 mii lei · mediana 129 mii lei 28% din mediană
Profit net 20 mii lei · mediana 4 mii lei 537% din mediană
Marjă netă 54.2% · mediana 3.6% de 15× mediana

Comparat cu 30.784 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 36 mii lei
2021: 868 mii lei 212022: 6 mii lei 222023: 132 mii lei 232024: 36 mii lei 24
Profit net 20 mii lei
2021: 653 mii lei 212022: -4 mii lei 222023: 87 mii lei 232024: 20 mii lei 24
Salariați 1
2021: 1 212022: 1 222023: 1 23
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2024202320222021
Cifra de afaceri netă36.275132.3066.000868.040
Venituri totale36.275132.3066.000868.077
Cheltuieli totale12.88127.0469.455207.836
Profit / pierdere brută23.394105.260-3.455660.241
Profit / pierdere netă19.65186.885-3.515653.364
Active circulante226.188173.996430.668746.592
Stocuri50.68038.07225.03741.323
Creanțe151.744126.485399.320659.733
Casa și conturi la bănci23.7649.4396.31145.536
Datorii121.49988.95780.61993.028
Capitaluri proprii104.68985.039350.049653.564
Capital subscris vărsat200200200200
Număr mediu de salariați—111

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareSUSPENDARE ACTIVITATE din data 04.02.2025
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
CAEN principal9630
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCDAV-AND FUNERAL CONSTRUCT S.R.L.
Nr. reg. com.J2021000530287
EUIDROONRC.J2021000530287
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2021-05-24
Sediu socialStr. Traian, 105, Orş. Piatra-Olt, OLT
Domiciliu fiscalJUD. OLT, ORŞ. PIATRA-OLT, STR. TRAIAN, NR.105
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ACOPERIȘUL TĂU S.R.L. aceeași clădire
ACTIV DRILL DEVELOPMENT S.R.L. aceeași clădire
AGRIP FARM VET S.R.L. aceeași clădire
GHENŢER MARKET SRL aceeași clădire
HELEN LOOK S.R.L. aceeași clădire
LUCKY-T '95 SRL inactiv 791 m
FERMA CAPRINĂ DUMBRĂVIŢA S.R.L. 1.147 m
ONEA BRANDS S.R.L. 1.171 m
AGRIPOL BIO FRUIT S.R.L. 1.269 m
DECO ELMAR CONF S.R.L. 1.269 m
GIULY-MAR SHOP S.R.L. 1.269 m
KAS KYK DUD S.R.L. 1.269 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

96032024
41202021 – 2023

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Olt

1540572 MODERN SRL
15373563 DINASTIA-SERVICII FUNERARE SRL
22118709 CAT POMPE FUNEBRE SRL
26024267 ECUMENIC FUNERAR SA
27071747 JAQUELIN SALMACOM SRL
28277967 FUNERARE CRISTIAN-CLOCOCIOV SRL
28384068 SERVICII FUNERARE PRESIDENT S.R.L.
28938805 MODERN FUNERCOR SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25