EDANKA YACHT S.R.L.
CUI 44325306 · J2021000504301
EDANKA YACHT S.R.L. are CUI 44325306, nr. de înregistrare J2021000504301, înmatriculată pe 24.05.2021. Sediul social e în Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, jud. Satu Mare. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3012. În 2025: cifră de afaceri 944.061 lei, profit net 499.466 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 944 mii lei · mediana 254 mii lei | 371% din mediană |
| Profit net | 499 mii lei · mediana 7 mii lei | de 67× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 52.9% · mediana 3% | de 18× mediana |
| Cifră pe salariat | 472 mii lei · mediana 162 mii lei | 292% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 944.061 | 1.082.350 | 1.195.884 | 883.201 | 246.288 |
| Venituri totale | 945.663 | 1.082.769 | 1.197.216 | 883.491 | 246.289 |
| Cheltuieli totale | 417.827 | 436.176 | 328.117 | 407.621 | 146.411 |
| Profit / pierdere brută | 527.836 | 646.593 | 869.099 | 475.870 | 99.878 |
| Profit / pierdere netă | 499.466 | 614.110 | 857.127 | 467.035 | 97.415 |
| Active imobilizate | 168.348 | 213.179 | 2.950 | — | — |
| Active circulante | 2.038.182 | 1.654.299 | 1.149.562 | 489.508 | 129.766 |
| Stocuri | 3.033 | — | — | — | — |
| Creanțe | 2.024.892 | 1.637.259 | 8.108 | 261.765 | — |
| Casa și conturi la bănci | 10.257 | 17.040 | 1.141.454 | 227.743 | 129.766 |
| Datorii | 263.577 | 423.990 | 10.635 | 22.173 | 32.051 |
| Capitaluri proprii | 1.942.953 | 1.443.488 | 1.141.877 | 467.335 | 97.715 |
| Capital subscris vărsat | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.05.2021 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Negreşti Oaş |
| CAEN principal | 3012 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EDANKA YACHT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021000504301 |
| EUID | ROONRC.J2021000504301 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-05-24 |
| Sediu social | Str. Popeşti, 1C, Orş. Negreşti-Oaş, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, ORŞ. NEGREŞTI-OAŞ, STR. POPEŞTI, NR.1C |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GVG CICIO S.R.L. | aceeași clădire |
| INTERNATIONAL NEGRESTI OAȘ S.R.L. | 100 m |
| ATELIER LAURUS DESIGN S.R.L. | 107 m |
| EKI DECI SRL inactiv | 114 m |
| DARIPRO CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 156 m |
| METAMAR SRL | 156 m |
| VIAVEX S.R.L. | 156 m |
| TRUSTWAVE MANAGEMENT S.R.L. | 164 m |
| NORDIC EURO RECYCLING 2000 SRL | 177 m |
| REALSERVER HOSTING SOLUTIONS S.R.L. | 177 m |
| IONEL IMPEX SRL | 195 m |
| ENJOY WOOD OAK S.R.L. | 201 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 3012 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Satu Mare
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25