STRATEGIC MEDIA TEAM S.R.L.
CUI 44538282 · J2021011526408
STRATEGIC MEDIA TEAM S.R.L. are CUI 44538282, nr. de înregistrare J2021011526408, înmatriculată pe 05.07.2021. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6421. În 2025: cifră de afaceri 599.947 lei, pierdere netă 2.974.618 lei, 10 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 600 mii lei · mediana 111 mii lei | 540% din mediană |
| Profit net | -3,0 mil lei · mediana 23 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 10 · mediana 1 | de 10× mediana |
| Marjă netă | -495.8% · mediana 26.9% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 60 mii lei · mediana 152 mii lei | 39% din mediană |
Comparat cu 14.297 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 599.947 | 130.473 | 0 | 39.360 | 17.725 |
| Venituri totale | 864.526 | 134.342 | 111 | 39.360 | 17.725 |
| Cheltuieli totale | 3.839.144 | 2.883.214 | 50.987 | 11.699 | 202 |
| Profit / pierdere brută | -2.974.618 | -2.748.872 | -50.876 | 27.661 | 17.523 |
| Profit / pierdere netă | -2.974.618 | -2.748.872 | -50.876 | 26.480 | 17.097 |
| Active imobilizate | 239.273 | 384.510 | 419.859 | — | — |
| Active circulante | 606.982 | 351.893 | 69.901 | 32.675 | 17.723 |
| Creanțe | 446.325 | 279.026 | 61.213 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 160.657 | 72.867 | 8.688 | 32.675 | 17.723 |
| Cheltuieli în avans | 972 | 497 | 138 | — | — |
| Datorii | 6.627.395 | 3.535.734 | 539.860 | 5.955 | 426 |
| Capitaluri proprii | -5.780.168 | -2.798.834 | -49.962 | 26.720 | 17.297 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 10 | 8 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.07.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6421 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STRATEGIC MEDIA TEAM S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021011526408 |
| EUID | ROONRC.J2021011526408 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-07-05 |
| Sediu social | Str. Buzeşti, NR 71. spatiul nr 2, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR BUZEŞTI, NR 71. SPATIUL NR 2, ET.3 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| REMOBIS REFUND SERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
| KARDINAL TEAM SRL | aceeași clădire |
| OFFICE LAND COMPANY SRL | aceeași clădire |
| SILVER VISION SRL | aceeași clădire |
| F&B SUPORT SERVICE SRL | 24 m |
| I&S EDU SOLUTIONS S.R.L. | 24 m |
| CADTECH DENTAL SRL | 27 m |
| ANTIC ART HOUSE SRL inactiv | 33 m |
| DUBLU "C" SRL inactiv | 33 m |
| PARADA EVENTS SRL inactiv | 33 m |
| PRODIMPEX NICO & CARMEN SRL inactiv | 33 m |
| BAROC ART IMPEX SRL | 37 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6420 | 2023 – 2025 |
| 5911 | 2021 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (13)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25