Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

DESPIMAR AGROZOOCOM S.R.L.

CUI 44549206 · J7/420/2021

cu contul HoReCaOS, sau pe email

DESPIMAR AGROZOOCOM S.R.L. are CUI 44549206, nr. de înregistrare J7/420/2021, înmatriculată pe 06.07.2021. Sediul social e în Sat Crasnaleuca, Comuna Cotuşca, jud. Botoşani. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 0141. În 2024: cifră de afaceri 80.804 lei, pierdere netă 120.714 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

3/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2024)
-1 Cifra de afaceri a scăzut 66% față de anul anterior

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 81 mii lei · mediana 362 mii lei 22% din mediană
Profit net -121 mii lei · mediana 16 mii lei sub mediană (pierdere)
Salariați 1 · mediana 2 50% din mediană
Marjă netă -149.4% · mediana 4.7% sub mediană (pierdere)
Cifră pe salariat 81 mii lei · mediana 294 mii lei 28% din mediană

Comparat cu 27.447 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 81 mii lei
2022: 125 mii lei 222023: 235 mii lei 232024: 81 mii lei 24
Profit net -121 mii lei
2022: 78 mii lei 222023: 6 mii lei 232024: -121 mii lei 24
Salariați 1
2023: 1 232024: 1 24
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202420232022
Cifra de afaceri netă80.804235.226125.270
Venituri totale192.854325.416259.536
Cheltuieli totale313.568317.485178.871
Profit / pierdere brută-120.7147.93180.665
Profit / pierdere netă-120.7145.67377.521
Active imobilizate23.93053.78291.537
Active circulante58.981298.838141.445
Stocuri21.379191.95665.943
Creanțe34.615106.17635.291
Casa și conturi la bănci2.98770640.211
Datorii192.110270.191156.226
Capitaluri proprii-109.19982.42976.756
Capital subscris vărsat200200200
Număr mediu de salariați11—

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 06.07.2021
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Săveni
CAEN principal0141
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCDESPIMAR AGROZOOCOM S.R.L.
Nr. reg. com.J07/420/2021
EUIDROONRC.J7/420/2021
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2021-07-06
Sediu socialCRASNALEUCA, Sat Crasnaleuca Com. Coţuşca, BOTOŞANI
Domiciliu fiscalJUD. BOTOŞANI, SAT CRASNALEUCA COM. COŢUŞCA, CRASNALEUCA
Telefon0761913886
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție aproximativ, pe localitate · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

1412022 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (13)

Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

29877200 SIMION L. ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
34125521 URSOI ALEXANDRU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
37221361 SIMION C. MIHAI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
38794162 MIHAI M. CORNEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
39213748 CIOBANU I.M. CRISTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
39213829 CHIHAIA MĂDĂLINA-ŞTEFANIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
39229043 PASCAL MARIUS-NICOLAE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
39662348 VRABIE SILVIU-ADONIS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
40539307 ZOSIN LILIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
44583046 ONU DANA-IRINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
47146500 CRASNAUCENI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
47738404 RURAL ALEX GRID S.R.L.

CAEN autorizat (5)

01110119014101420145

Actualizat ANAF: 2026-08-13 · ONRC: 2026-10-12