Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

VLAX AGRO & IMOBILIARE S.R.L.

CUI 44555801 · J2021001758055

cu contul HoReCaOS, sau pe email

VLAX AGRO & IMOBILIARE S.R.L. are CUI 44555801, nr. de înregistrare J2021001758055, înmatriculată pe 07.07.2021. Sediul social e în Sat Livada de Bihor, Comuna Nojorid, jud. Bihor. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 111. În 2025: cifră de afaceri 83.959 lei, profit net 28.489 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

4/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Cifra de afaceri a scăzut 74% față de anul anterior

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 84 mii lei · mediana 360 mii lei 23% din mediană
Profit net 28 mii lei · mediana 16 mii lei 177% din mediană
Salariați 1 · mediana 2 50% din mediană
Marjă netă 33.9% · mediana 4.7% 721% din mediană
Cifră pe salariat 84 mii lei · mediana 293 mii lei 29% din mediană

Comparat cu 27.455 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 84 mii lei
2022: 599 mii lei 222023: 254 mii lei 232024: 330 mii lei 242025: 84 mii lei 25
Profit net 28 mii lei
2022: 13 mii lei 222023: -78 mii lei 232024: -115 mii lei 242025: 28 mii lei 25
Salariați 1
2022: 1 222023: 1 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2025202420232022
Cifra de afaceri netă83.959329.697253.653598.994
Venituri totale298.959329.697255.953603.594
Cheltuieli totale267.480439.447331.730584.590
Profit / pierdere brută31.479-109.750-75.77719.004
Profit / pierdere netă28.489-114.721-78.33713.089
Active imobilizate26.37996.723167.067227.144
Active circulante147.963157.791437.375212.981
Stocuri61.82594.453262.17111.426
Creanțe59.75820.382150.657194.545
Casa și conturi la bănci26.38042.95624.5477.010
Datorii326.810435.471670.677428.023
Capitaluri proprii-152.468-180.957-66.23512.102
Capital subscris vărsat200200200200
Număr mediu de salariați1111

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 07.07.2021
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
CAEN principal111
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCVLAX AGRO & IMOBILIARE S.R.L.
Nr. reg. com.J2021001758055
EUIDROONRC.J2021001758055
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2021-07-07
Sediu socialStr. Florilor, 11, Sat Livada de Bihor Com. Nojorid, BIHOR
Domiciliu fiscalJUD. BIHOR, SAT LIVADA DE BIHOR COM. NOJORID, STR. FLORILOR, NR.11
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

1112025
68102022 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (5)

01114621468568116820

Alte firme din Bihor

53110 ALEXANDRA COMIMPEX SRL
59750 WIESE SRL
59768 AGROINDUSTRIALA IMPORT EXPORT NUFARUL SA
68600 AGROTRANSPORT SRL
97079 RAYTON COMPROD SRL
106908 MINIPAN F. F. SZ SRL
110011 AGROCONSTRUCT CRISANA SRL
110674 DEALUL NOU-SACUENI SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12