Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

MADIN 76 RETAIL S.R.L.

CUI 44555950 · J2021001107176

cu contul HoReCaOS, sau pe email

MADIN 76 RETAIL S.R.L. are CUI 44555950, nr. de înregistrare J2021001107176, înmatriculată pe 07.07.2021. Sediul social e în Municipiul Galaţi, jud. Galaţi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4754. În 2025: cifră de afaceri 89.353 lei, profit net 11.529 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

8/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-1 Cifra de afaceri a scăzut 49% față de anul anterior
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 89 mii lei · mediana 199 mii lei 45% din mediană
Profit net 12 mii lei · mediana 3 mii lei 407% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 12.9% · mediana 1.6% 806% din mediană
Cifră pe salariat 89 mii lei · mediana 224 mii lei 40% din mediană

Comparat cu 270.666 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 89 mii lei
2021: 81 mii lei 212022: 254 mii lei 222023: 129 mii lei 232024: 175 mii lei 242025: 89 mii lei 25
Profit net 12 mii lei
2021: 2 mii lei 212022: 41 mii lei 222023: 32 mii lei 232024: 44 mii lei 242025: 12 mii lei 25
Salariați 1
2021: 0 212022: 0 222023: 1 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20252024202320222021
Cifra de afaceri netă89.353174.696129.230253.82981.088
Venituri totale89.353174.696129.230253.82981.088
Cheltuieli totale75.935128.70795.786210.64977.671
Profit / pierdere brută13.41845.98933.44443.1803.417
Profit / pierdere netă11.52944.24232.15040.9432.346
Active imobilizate010.86710.86710.8677.830
Active circulante103.299101.18574.21178.15648.361
Stocuri00031.03220.939
Creanțe48.42863.00032.854469479
Casa și conturi la bănci54.87138.18541.35746.65526.943
Datorii1.88922.17139.43975.53453.645
Capitaluri proprii101.41089.88145.63913.4892.546
Capital subscris vărsat200200—200200
Număr mediu de salariați11100

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 07.07.2021
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
CAEN principal4754
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCMADIN 76 RETAIL S.R.L.
Nr. reg. com.J2021001107176
EUIDROONRC.J2021001107176
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2021-07-07
Sediu socialStr. Ovidiu, 9, Mun. Galaţi, GALAŢI
Domiciliu fiscalJUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. OVIDIU, NR.9, BL.M15, SC.1, ET.1, AP.7
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
HEALTHY RIDE S.R.L. aceeași clădire
HERBAL SMOKE SRL inactiv aceeași clădire
LANTMEN SRL aceeași clădire
MARIDORVI SRL inactiv aceeași clădire
NEW PINASORE 2023 S.R.L. aceeași clădire
PROTECT GAL SRL inactiv aceeași clădire
STEMATON SRL inactiv aceeași clădire
THT MD TRANSLOGISTIC SRL aceeași clădire
ACC ELECTRO PRAM S.R.L. 31 m
AGRONOM HOLD 82 S.R.L. 31 m
ARMONIC VISION SRL 31 m
COMTIEM SRL 31 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (3)

47992025
46902023 – 2024
47992021 – 2022

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (5)

24053002 LAZĂR C. COSTEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
30658505 THT MD TRANSLOGISTIC SRL
38802290 HEALTHY RIDE S.R.L.
48048321 NEW PINASORE 2023 S.R.L.

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Galaţi

2676395 DUO PRODCOM SRL
4202690 MARAD INTERNATIONAL SRL
8101850 SAHADEVA SRL
13889933 INSTALTERM SRL
14375124 VILBUS SRL
15473171 DANIGRI SRL
17341029 BIOELECTRON 2005 SRL
17690266 RIDACOM ELECTRIC SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25