Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

CHY 2021 IMPOREX S.R.L.

CUI 44560697 · J2021011800403

cu contul HoReCaOS, sau pe email

CHY 2021 IMPOREX S.R.L. are CUI 44560697, nr. de înregistrare J2021011800403, înmatriculată pe 08.07.2021. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4712. În 2025: cifră de afaceri 1.157.258 lei, profit net 78.694 lei, 5 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 93%
+1 5 salariați
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 1,2 mil lei · mediana 199 mii lei 582% din mediană
Profit net 79 mii lei · mediana 3 mii lei de 28× mediana
Salariați 5 · mediana 1 500% din mediană
Marjă netă 6.8% · mediana 1.6% 425% din mediană
Cifră pe salariat 231 mii lei · mediana 224 mii lei 103% din mediană

Comparat cu 270.666 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 1,2 mil lei
2021: 96 mii lei 212022: 302 mii lei 222023: 223 mii lei 232024: 601 mii lei 242025: 1,2 mil lei 25
Profit net 79 mii lei
2021: -57 mii lei 212022: -60 mii lei 222023: 40 mii lei 232024: 1 mii lei 242025: 79 mii lei 25
Salariați 5
2021: 4 212022: 2 222023: 2 232024: 5 242025: 5 25
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20252024202320222021
Cifra de afaceri netă1.157.258601.144222.787301.57295.804
Venituri totale1.237.258681.144392.787301.57295.804
Cheltuieli totale1.126.308662.726348.477358.617151.564
Profit / pierdere brută110.95018.41844.310-57.045-55.760
Profit / pierdere netă78.6941.13140.382-60.061-56.718
Active imobilizate126.4440024.9900
Active circulante1.198.7731.043.816768.121560.278340.524
Stocuri971.888848.896628.133547.336323.706
Creanțe46.446144.864122.40600
Casa și conturi la bănci180.43950.05617.58212.94216.818
Datorii1.321.5891.118.882844.318701.847397.042
Capitaluri proprii3.628-75.066-76.197-116.579-56.518
Capital subscris vărsat200200200200200
Număr mediu de salariați55224

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 08.07.2021
Organ fiscalAdministraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
CAEN principal4712
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCCHY 2021 IMPOREX S.R.L.
Nr. reg. com.J2021011800403
EUIDROONRC.J2021011800403
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2021-07-08
Sediu socialStr. Vâlsăneşti, 26-28, CAMERA 3, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Domiciliu fiscalMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR VÂLSĂNEŞTI, NR.26-28, CAMERA 3
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

47122025
47192021 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (3)

30695821 STOICAN VIOREL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
44291033 GANEN SUPREM S.R.L.

CAEN autorizat (17)

47124740475147524753475447554761476247634764477147724775477647774778

Alte firme din Bucureşti

6798 MITA COM SANDU SRL
9450 IMPORT EXPORT VENTER SRL
17479 FINNA IMPEX SRL
326105 PAN SRL
343173 CRISSELLA IMPORT-EXPORT TRANSPORT PRESTARI-CONSULTING SRL
378503 ETALON COM SRL
378511 DANIEL SI ALEXANDRA IMPORT-EXPORT-TRANSPORT-TURISM-SERVICII SRL
393856 CAPRIOARA IMPEX SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-17 · ONRC: 2026-10-25