AFGUIDANCE S.R.L.
CUI 44578392 · J2021001679035
AFGUIDANCE S.R.L. are CUI 44578392, nr. de înregistrare J2021001679035, înmatriculată pe 12.07.2021. Sediul social e în Municipiul Curtea de Argeş, jud. Argeş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 392.432 lei, profit net 115.596 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 392 mii lei · mediana 105 mii lei | 373% din mediană |
| Profit net | 116 mii lei · mediana 7 mii lei | de 17× mediana |
| Marjă netă | 29.5% · mediana 10.2% | 289% din mediană |
Comparat cu 19.639 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 392.432 | 350.877 | 107.800 | 35.255 |
| Venituri totale | 392.541 | 351.108 | 107.800 | 35.255 |
| Cheltuieli totale | 258.048 | 310.695 | 26.408 | 2.705 |
| Profit / pierdere brută | 134.493 | 40.413 | 81.392 | 32.550 |
| Profit / pierdere netă | 115.596 | 35.501 | 68.825 | 31.492 |
| Active imobilizate | 12.846 | 8.908 | — | — |
| Active circulante | 160.652 | 91.938 | 75.691 | 32.222 |
| Creanțe | 11.250 | 42.992 | 65.844 | — |
| Casa și conturi la bănci | 149.402 | 48.946 | 9.847 | 32.222 |
| Cheltuieli în avans | 836 | 7.968 | 1.981 | — |
| Datorii | 52.196 | 61.713 | 2.305 | 25.680 |
| Capitaluri proprii | 122.138 | 47.101 | 75.367 | 6.542 |
| Capital subscris vărsat | 50 | 50 | 50 | 50 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.07.2021 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Curtea De Argeş |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AFGUIDANCE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021001679035 |
| EUID | ROONRC.J2021001679035 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-07-12 |
| Sediu social | Str. Ponoare, 2, Mun. Curtea de Argeş, ARGEŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARGEŞ, MUN. CURTEA DE ARGEŞ, STR. PONOARE, NR.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| VISION 360 S.R.L. | aceeași clădire |
| STERLING BUSINESS CONSULTING S.R.L. | 39 m |
| TAXI MSU ARGEŞ S.R.L. | 61 m |
| JUDOSPORTING SRL | 98 m |
| VLAD MIH COMERŢ S.R.L. | 98 m |
| BURGĂRELUL DELICIOS G&V S.R.L. | 121 m |
| IOANA KARINA 2022 S.R.L. | 129 m |
| TOPOMIN DAIA S.R.L. | 143 m |
| TOPOMIN S.R.L. | 143 m |
| SMC AUTO HUB PARTS S.R.L. | 164 m |
| S & R CARDIOBALANCE S.R.L. | 166 m |
| METALLINK S.R.L. | 171 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8559 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Argeş
| 193114 | OPTIMUTIL SRL |
| 3109950 | TECHNICS SRL |
| 4464437 | TEMEINIC C.D.E. SRL |
| 5975480 | GARCOM IMPEX CM SRL |
| 6833522 | VACANTA SRL |
| 11220966 | EXCELCONT SRL |
| 11873566 | BIO ASTRO MED SRL |
| 14901601 | ROMCONSULT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25