ANTELO INDUSTRY S.R.L.
CUI 44579142 · J2021000868067
ANTELO INDUSTRY S.R.L. are CUI 44579142, nr. de înregistrare J2021000868067, înmatriculată pe 12.07.2021. Sediul social e în Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, jud. Bistriţa-Năsăud. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4661. În 2023: cifră de afaceri 21.114 lei, profit net 11.960 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 21 mii lei · mediana 199 mii lei | 11% din mediană |
| Profit net | 12 mii lei · mediana 3 mii lei | 422% din mediană |
| Marjă netă | 56.6% · mediana 1.6% | de 35× mediana |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 21.114 | 11.479 | 14.116 |
| Venituri totale | 21.777 | 13.297 | 14.116 |
| Cheltuieli totale | 7.539 | 5.496 | 1.965 |
| Profit / pierdere brută | 14.238 | 7.801 | 12.151 |
| Profit / pierdere netă | 11.960 | 7.406 | 11.735 |
| Active circulante | 12.867 | 8.528 | 12.301 |
| Creanțe | — | — | 4.500 |
| Casa și conturi la bănci | 12.867 | 8.528 | 7.801 |
| Datorii | 667 | 882 | 366 |
| Capitaluri proprii | 12.200 | 7.646 | 11.935 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.07.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud |
| CAEN principal | 4661 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANTELO INDUSTRY S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J06/868/2021 |
| EUID | ROONRC.J2021000868067 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-07-12 |
| Sediu social | Str. Smaranda Brăescu, 10, Loc. Unirea Mun. Bistriţa, BISTRIŢA-NĂSĂUD |
| Domiciliu fiscal | JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, LOC. UNIREA MUN. BISTRIŢA, STR. SMARANDA BRĂESCU, NR.10 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ECO FAST CLEANING S.R.L. | aceeași clădire |
| ELY BEAUTY HAIR HOUSE S.R.L. | aceeași clădire |
| FRATELO CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| IANYAM CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| PRECIF SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| ADPROM DIGITAL CONSULTING S.R.L. | 200 m |
| EDUTOPIA S.R.L. | 200 m |
| HEDIA S.R.L. | 200 m |
| HEDKON S.R.L. | 200 m |
| LUKARY MONDIAL S.R.L. | 200 m |
| MIMIN NIKI TAXI SRL | 200 m |
| RECRUTARE EIRIKSSON S.R.L. inactiv | 200 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7410 | 2021 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Bistriţa-Năsăud
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25