TERAPIE PRIN ARTĂ S.R.L.
CUI 44693260 · J38/850/2021
TERAPIE PRIN ARTĂ S.R.L. are CUI 44693260, nr. de înregistrare J38/850/2021, înmatriculată pe 04.08.2021. Sediul social e în Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, jud. Vâlcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9003. În 2025: cifră de afaceri 1.111 lei, pierdere netă 749 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1 mii lei · mediana 220 mii lei | 1% din mediană |
| Profit net | -749 lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -67.4% · mediana 22.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.111 | 9.000 | 178.709 | 188.097 | 9.575 |
| Venituri totale | 4.515 | 13.520 | 181.713 | 189.213 | 9.575 |
| Cheltuieli totale | 5.264 | 9.365 | 207.526 | 181.340 | 10.239 |
| Profit / pierdere brută | -749 | 4.155 | -25.813 | 7.873 | -664 |
| Profit / pierdere netă | -749 | 3.490 | -25.813 | 7.873 | -664 |
| Active imobilizate | 4.547 | 7.951 | 12.472 | 3.349 | 122 |
| Active circulante | 200 | 4.272 | 4.887 | 146.972 | 159.009 |
| Casa și conturi la bănci | 200 | 4.272 | 4.887 | 146.972 | 159.009 |
| Datorii | 15.863 | 15.123 | 19.228 | 11.850 | 10.325 |
| Venituri în avans | 4.547 | 12.014 | 16.535 | 131.062 | 149.270 |
| Capitaluri proprii | -15.663 | -14.914 | -18.404 | 7.409 | -464 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.08.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea |
| CAEN principal | 9003 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TERAPIE PRIN ARTĂ S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J38/850/2021 |
| EUID | ROONRC.J38/850/2021 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-08-04 |
| Sediu social | Str. Crişan, 76, Orş. Călimăneşti, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, ORŞ. CĂLIMĂNEŞTI, STR. CRIŞAN, NR.76 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| TUGARD CONSTRUCT S.R.L. | 43 m |
| CASA RARIANA S.R.L. | 123 m |
| EMET MEX S.R.L. | 124 m |
| FERMA FAMILIEI ZGRIPCEA S.R.L. | 146 m |
| CASA VALENTINA CĂLIMĂNEŞTI S.R.L. | 175 m |
| CIMVAL SRL | 175 m |
| EQUIPMENT CONSTRUCT TERASAMENT S.R.L. | 175 m |
| PLACEREA NATURII SRL | 180 m |
| SORIN CONSTRUCT SRL | 198 m |
| ALMA AUTOMOBILE S.R.L. | 346 m |
| K.S.I. MEDIA S.R.L. | 357 m |
| ABANOS SRL inactiv | 392 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9003 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Vâlcea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08