Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

GUSTIN SOFTWARE CONSULTING S.R.L.

CUI 44702201 · J2021002617229

cu contul HoReCaOS, sau pe email

GUSTIN SOFTWARE CONSULTING S.R.L. are CUI 44702201, nr. de înregistrare J2021002617229, înmatriculată pe 06.08.2021. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 6210. În 2025: cifră de afaceri 609.114 lei, profit net 535.358 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

5/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 609 mii lei · mediana 286 mii lei 213% din mediană
Profit net 535 mii lei · mediana 113 mii lei 473% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 87.9% · mediana 45.2% 194% din mediană
Cifră pe salariat 609 mii lei · mediana 297 mii lei 205% din mediană

Comparat cu 28.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 609 mii lei
2021: 164 mii lei 212022: 534 mii lei 222023: 548 mii lei 232024: 643 mii lei 242025: 609 mii lei 25
Profit net 535 mii lei
2021: 156 mii lei 212022: 507 mii lei 222023: 488 mii lei 232024: 565 mii lei 242025: 535 mii lei 25
Salariați 1
2021: 0 212022: 0 222023: 1 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20252024202320222021
Cifra de afaceri netă609.114642.723548.157534.343163.570
Venituri totale616.041643.250551.731537.111163.570
Cheltuieli totale64.51758.90158.62816.9962.485
Profit / pierdere brută551.524584.349493.103520.115161.085
Profit / pierdere netă535.358565.452487.732506.882156.178
Active circulante579.882748.423500.405520.249160.045
Creanțe445.580618.547362.384467.33595.491
Casa și conturi la bănci134.302129.876138.02152.91464.554
Datorii38.831182.73012.43313.1273.667
Capitaluri proprii541.051565.693487.972507.122156.378
Capital subscris vărsat200200200200200
Număr mediu de salariați11100

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareSUSPENDARE ACTIVITATE din data 01.07.2026
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
CAEN principal6210
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCGUSTIN SOFTWARE CONSULTING S.R.L.
Nr. reg. com.J2021002617229
EUIDROONRC.J2021002617229
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2021-08-06
Sediu socialStr. Tătăraşi, 9, La SCA MANOLACHE. PĂDURARIU ȘI ASOCIAȚII, Mun. Iaşi, IAŞI
Domiciliu fiscalJUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. TĂTĂRAŞI, NR.9, LA SCA MANOLACHE. PĂDURARIU ȘI ASOCIAȚII
Telefon0747043555
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AGENCE PRIVATE COUNSELOR S.R.L. inactiv aceeași clădire
ALSELM CAR SRL aceeași clădire
ANDERSSEN CONSULTING GROUP SRL aceeași clădire
BIG VISION SRL inactiv aceeași clădire
CRYSROX INSTALAŢII ELECTRICE S.R.L. aceeași clădire
ELECRIS INSTALAŢII ELECTRICE S.R.L. inactiv aceeași clădire
FORENSICS S.R.L. inactiv aceeași clădire
FORMATION INDUSTRY S.R.L. inactiv aceeași clădire
GEORGEL SRL inactiv aceeași clădire
GIGI GARAGE IAŞI S.R.L. aceeași clădire
INTERAX SRL aceeași clădire
JADE PETALS SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

62102025
62022021 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (8)

30973014 JOHNY SALON SRL inactiv
32390394 ALSELM CAR SRL
38105403 IOANA GRAMA TEXTIL SRL inactiv
42780793 LA MOLDOVEANCA IN BUCURESTI S.R.L. inactiv
43683284 AGENCE PRIVATE COUNSELOR S.R.L. inactiv
45281143 FORMATION INDUSTRY S.R.L. inactiv
46203895 MD PROFYCLINIC S.R.L. inactiv

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Iaşi

5029253 AGRINDUS SRL
5683648 MATRIX SRL
7651243 FAST DATA SRL
8048594 METROREP S.R.L.
8151955 FALCON TRADING SRL
9328444 R T D COMPUTERS SRL
9912493 CASHTRIBA CONSULTING S.R.L.
10175867 NESS ROMÂNIA SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25