EASY AMMA ADVICE S.R.L.
CUI 44719599 · J23/4897/2021
EASY AMMA ADVICE S.R.L. are CUI 44719599, nr. de înregistrare J23/4897/2021, înmatriculată pe 10.08.2021. Sediul social e în Sat Tunari, Comuna Tunari, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7022. În 2025: cifră de afaceri 309.789 lei, profit net 167.560 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 310 mii lei · mediana 124 mii lei | 249% din mediană |
| Profit net | 168 mii lei · mediana 17 mii lei | de 10× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 54.1% · mediana 19.4% | 279% din mediană |
| Cifră pe salariat | 310 mii lei · mediana 172 mii lei | 180% din mediană |
Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 309.789 | 193.030 | 158.177 | 106.600 | 25.584 |
| Venituri totale | 309.789 | 193.030 | 158.177 | 106.600 | 25.584 |
| Cheltuieli totale | 137.918 | 123.226 | 59.076 | 41.197 | 11.367 |
| Profit / pierdere brută | 171.871 | 69.804 | 99.101 | 65.403 | 14.217 |
| Profit / pierdere netă | 167.560 | 68.184 | 97.551 | 64.364 | 13.966 |
| Active imobilizate | 115.197 | 159.242 | — | — | — |
| Active circulante | 172.236 | 62.477 | 110.722 | 74.314 | 17.028 |
| Creanțe | 143.559 | 20.559 | 89.288 | 5.415 | — |
| Casa și conturi la bănci | 28.677 | 41.918 | 21.434 | 68.899 | 17.028 |
| Cheltuieli în avans | 424 | 1.110 | — | — | — |
| Datorii | 120.057 | 137.002 | 12.931 | 9.710 | 2.862 |
| Capitaluri proprii | 167.800 | 85.827 | 97.791 | 64.604 | 14.166 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Wed May 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.08.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 7022 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EASY AMMA ADVICE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J23/4897/2021 |
| EUID | ROONRC.J23/4897/2021 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-08-10 |
| Sediu social | Str. Tudor Arghezi, 11, parter, camera 1, Sat Tunari Com. Tunari, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT TUNARI COM. TUNARI, STR. TUDOR ARGHEZI, NR.11, PARTER, CAMERA 1, AP.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AD NORD RESIDENTIAL SRL | aceeași clădire |
| AQUARELLE DENTAL SRL | aceeași clădire |
| AVANSOFT S.R.L. | aceeași clădire |
| BNY SOLUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| BOLD CORPORATION SRL inactiv | aceeași clădire |
| BOLD DESIGN SRL inactiv | aceeași clădire |
| CED AUTO TRADE S.R.L. | aceeași clădire |
| COACEM S.R.L. | aceeași clădire |
| COMART SAZ SRL inactiv | aceeași clădire |
| EMC CONSULTING BROKERS S.R.L. | aceeași clădire |
| EMC ESTATE S.R.L. | aceeași clădire |
| GC ESTATE COMPANY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7022 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25