LIGHT CUT STUDIO S.R.L.
CUI 44737323 · J29/1988/2021
LIGHT CUT STUDIO S.R.L. are CUI 44737323, nr. de înregistrare J29/1988/2021, înmatriculată pe 13.08.2021. Sediul social e în Sat Cocoşeşti, Comuna Păuleşti, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5912. În 2025: cifră de afaceri 209.265 lei, profit net 49.352 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 209 mii lei · mediana 158 mii lei | 132% din mediană |
| Profit net | 49 mii lei · mediana 40 mii lei | 125% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 23.6% · mediana 36.4% | 65% din mediană |
| Cifră pe salariat | 209 mii lei · mediana 221 mii lei | 95% din mediană |
Comparat cu 33.354 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 209.265 | 214.196 | 61.475 | 63.555 | 20.782 |
| Venituri totale | 209.265 | 214.196 | 61.475 | 63.584 | 20.782 |
| Cheltuieli totale | 157.863 | 159.614 | 33.967 | 17.654 | 10.768 |
| Profit / pierdere brută | 51.402 | 54.582 | 27.508 | 45.930 | 10.014 |
| Profit / pierdere netă | 49.352 | 52.589 | 23.155 | 44.061 | 9.402 |
| Active imobilizate | 3.552 | 3.963 | 4.406 | 6.910 | 400 |
| Active circulante | 55.434 | 58.700 | 29.298 | 38.564 | 10.148 |
| Creanțe | 36.606 | 4.000 | 11.178 | 17.963 | 150 |
| Casa și conturi la bănci | 18.828 | 54.700 | 18.120 | 20.601 | 9.998 |
| Cheltuieli în avans | 2.530 | 1.067 | 2.270 | — | — |
| Datorii | 11.923 | 10.900 | 12.579 | 1.173 | 946 |
| Capitaluri proprii | 49.593 | 52.830 | 23.395 | 44.301 | 9.602 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.08.2021 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni |
| CAEN principal | 5912 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LIGHT CUT STUDIO S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J29/1988/2021 |
| EUID | ROONRC.J29/1988/2021 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-08-13 |
| Sediu social | Str. Bisericii, 17B, Sat Cocoşeşti Com. Păuleşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, SAT COCOŞEŞTI COM. PĂULEŞTI, STR. BISERICII, NR.17B |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| LETSFIX 777 S.R.L. | aceeași clădire |
| PAS CU PAS RECOVERY S.R.L. | aceeași clădire |
| RALPHE MANAGEMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| SMART KONZEPT ENGINEERING S.R.L. | aceeași clădire |
| SMART KONZEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| CRIGA CONSTRUCT SRL | 200 m |
| IMPERIUM TRANSPORT S.R.L. | 200 m |
| LUYGY LOGISTIC S.R.L. | 200 m |
| MADY NICOLE MERCERIE CROITORIE S.R.L. | 200 m |
| MERCERIE MADY NICOL S.R.L. | 200 m |
| NEWDEL SERV S.R.L. | 200 m |
| YAMATEX SRL | 200 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5912 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25