C& C ONE ELECTRIC S.R.L.
CUI 44766914 · J2021000679348
C& C ONE ELECTRIC S.R.L. are CUI 44766914, nr. de înregistrare J2021000679348, înmatriculată pe 19.08.2021. Sediul social e în Municipiul Roşiori de Vede, jud. Teleorman. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4754. În 2025: cifră de afaceri 564.725 lei, profit net 61.330 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-05-30 | Primaria Rosiorii de Vede | Becuri (Rev.2) | 14 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 565 mii lei · mediana 199 mii lei | 284% din mediană |
| Profit net | 61 mii lei · mediana 3 mii lei | de 22× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 10.9% · mediana 1.6% | 681% din mediană |
| Cifră pe salariat | 565 mii lei · mediana 224 mii lei | 252% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 564.725 | 502.303 | 412.993 | 337.168 | 67.831 |
| Venituri totale | 565.626 | 502.875 | 412.995 | 338.093 | 67.831 |
| Cheltuieli totale | 494.533 | 421.865 | 331.745 | 295.349 | 65.755 |
| Profit / pierdere brută | 71.093 | 81.010 | 81.250 | 42.744 | 2.076 |
| Profit / pierdere netă | 61.330 | 68.208 | 77.726 | 39.944 | 2.076 |
| Active imobilizate | 6.200 | 3.196 | 4.802 | 6.408 | 4.622 |
| Active circulante | 265.024 | 225.106 | 172.813 | 117.331 | 80.307 |
| Stocuri | 206.467 | 159.746 | 140.349 | 75.687 | 64.476 |
| Creanțe | 41.882 | 31.369 | 8.351 | 3.268 | 8.558 |
| Casa și conturi la bănci | 16.675 | 33.991 | 24.113 | 38.376 | 7.273 |
| Cheltuieli în avans | 932 | 851 | — | — | — |
| Datorii | 141.793 | 147.820 | 45.370 | 69.220 | 70.353 |
| Capitaluri proprii | 130.363 | 81.333 | 132.245 | 54.519 | 14.576 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 12.500 | 12.500 | 12.500 | 12.500 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.08.2021 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede |
| CAEN principal | 4754 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | C& C ONE ELECTRIC S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021000679348 |
| EUID | ROONRC.J2021000679348 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-08-19 |
| Sediu social | Str. Viilor, 18, Mun. Roşiori de Vede, TELEORMAN |
| Domiciliu fiscal | JUD. TELEORMAN, MUN. ROŞIORI DE VEDE, STR. VIILOR, NR.18 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ONIK'S PGV SRL | aceeași clădire |
| ALYKAT SRL inactiv | 35 m |
| EURO SERV SRL | 54 m |
| GAM PRINTING PROFESSIONAL S.R.L. | 72 m |
| SELENA MOON S.R.L. inactiv | 72 m |
| ANI MOTORS SOLUTIONS S.R.L. | 96 m |
| AVT TOUR TRAVEL SRL | 133 m |
| INGENIUM EXSTO SRL | 151 m |
| MAD ȘTEFAN ALEXANDRU S.R.L. | 183 m |
| RAM BIANCA IMPEX SRL inactiv | 193 m |
| SERV CONSTRUCT SRL inactiv | 193 m |
| EDY & CLAUDIU FISHING S.R.L. | 205 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4754 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Teleorman
| 1380676 | TRICOCHIM LUX SRL |
| 1388874 | INTEXCOM SRL |
| 2696724 | PIERRE & RO CO. LTD SRL |
| 9753126 | KEMINA IMPEX SRL |
| 10294329 | EMA SRL |
| 13244180 | ELECTRO TRADE SRL |
| 13263491 | M 2 INTERNAŢIONAL SRL |
| 16433485 | DENYCO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25